A101 Marketler Zinciri Hayat Kurtarır | Bir Buket Kozmetik

A101 Marketler Zinciri Hayat Kurtarır

/ Leave a Comment

A101 Marketler Zinciri Hayat Kurtarır

A101 Türkiye’nin her yerinde kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile dikkat çekiyor. Her bütçeye uygun ürünleri ile fark etmeksizin her evin ihtiyacını karşılıyor. Açtığı mağazaları Türkiye’nin her köşesine ulaşıyor.

Birbirinden farklı kampanyaları, indirimleri ile başka yere gitmeme gerek kalmadan tüm ihtiyacımı karşılamamı sağlıyor. Her Perşembe düzenli olarak yaptığı “Aldın Aldın” kampanyası ile tüm ürün kategorilerinde indirim uyguluyor. Sınırlı sayıda getirdiği ürünleri alabilmek için günün erken saatlerinde mağazanın önünde beklemek gerekse de alışverişim mutlu bir şekilde bitiyor. İnternette A101 web sayfasında yayınlanan broşürlerde farklı kampanyalarının broşürlerine ulaşabiliyoruz. Tekstilden gıda ürünlerine ya da elektronik aletlerden mutfak eşyalarına kadar bulabileceğimiz A101 internet sitesinden ulaşabildiğimiz gibi mağazalarından da inceleme fırsatımız oluyor. Örneğin; çocuğumun A101'den istediği helva çeşitlerinden “Çok Al Az Öde” kampanyası ile bolca alarak faydalanabiliyorum. Daha pek çok kampanyası ile her hafta farklı ürünleri uygun fiyatlara satın alabiliyorum. Haftalık olarak düzenlediği indirimli ürünler içerisinde televizyon, telefon ya da mp3 oynatıcı gibi elektronik aletler olabildiği gibi iç çamaşırı, pijama ya da çorap çeşitleri gibi tekstil ürünleri de olabiliyor. Yakın zamanda hastanende yatan bir yakınım için acil pijama takımıma ihtiyaç olduğu için aklıma ilk gelen yer olan en yakın A101 mağazasını telefon uygulamasından bularak gidip alışverişimi yaptım. Günümüzde hemen her mağazanın telefon aplikasyonu olduğunu düşündüğümüzde A101'in de olması şaşırtıcı değil. Hatta çok büyük kolaylık sağlıyor. Bu yeni mobil uygulaması sayesinde en yakın A101 mağazasını bularak alışverişimi kısa sürede tamamlayabiliyorum. Böylece benim gibi alışverişte saatler harcamayı sevmeyen insanlar için büyük rahatlık oluyor. Aynı zamanda tüm indirim broşürlerine de bu mobil uygulama sayesinde ulaşabiliyorum. Böylece hiçbir indirimi kaçırmak gibi bir şanssızlığım olmuyor.
A101 her yere açılan mağazaları ile gıda ve gıda dışı ürünleri ile her türlü ihtiyacımızı karşılamamızı sağlıyor. Bununla birlikte bir de haftanın her günü farklı ürünlerinde farklı kampanya çeşitleri ile bizi kendisine daha çok çekiyor. Sürekli olarak evimizin ya da kendimizin bir eksiğini bularak alışveriş yapmak için bahaneler ile mağazalarını ziyaret ediyoruz ve mutlu oluyoruz.                           

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.