Golden Rose Kontür Fırçası | Bir Buket Kozmetik

Golden Rose Kontür Fırçası

/ 3 comments

Günaydın Güzeller,

Golden Rose un bir süre önce çıkarmış olduğu kontür fırçasından bahsedelim istedim. Tip olarak Nars Kabuki İta fırçasının çok ama çok benzeri ben çakması demek istemiyorum çünkü hem çirkin bir kelime hemde bir ürünün çakma olması için tamamen taklit bir ürün olması lazım, GR fırça için esinlenmiş demek doğru olur.

Ayrıca iyi ki de esinlenmişler çünkü Nars fırçanın şu anda  Amerika Sephora fiyatı 55 Dolar, ben yıllar evvel büyük bir indirimden 50 Tl ye almıştım ki en altta benim Nars fırçamı görebileceksiniz. Narsın amalajları ben de bu kadar rezil hale geliyor, neyse Nars tan bahsetmeyeceğim ya da iki fırçayı çok karşılaştırmayacağım. Biz GR fırçadan bahsedelim.


Fırçaya şuradan ulaşabilirsiniz .  Şu anki fiyatı 37 TL çok çok ucuz olmasa da başarılı bir fırça bence, kıl yapısı yumuşak çok iyi ürün alıyor ve dağıtıyor, şekli itibariyle daha keskin bir kontür çizgisi yaratabilmenize yardımcı oluyor özellikle kontür yapmaya yeni başlayanların tercih edebileceği bir fırça .


Karşılaştırma yapmayacağım dedim ama neyse bana derseniz ki hangisi alalım Buket, illa marka takıntınız, koleksiyonumda bulunsun derdiniz yoksa GR alın derim işini gayet güzel yapıyor.


Sevgiler
Buket

3 yorum:

  1. Epeyce esinlenmişler ama bence de bir zararı yok; çünkü gerçekten bir fırçaya 55 Dolar (ki Türkiye fiyatı bir miktar daha fazla tabii ki) vermek yerine işini iyi yapan muadilini alabiliyor olmak gayet mutluluk verici. Fakat ben yine de, bir Türk markası olarak Golden Rose'un son fiyat politikasını yüksek buluyorum. Ürünleri güzel, kaliteli; ama, yerli bir marka olarak kar marjını bir tık yüksek tuttuklarını düşünüyorum. Güle güle kullan Buket'cim, Ita fırçam perte çıkarsa Golden Rose aklımda olacak :)

    YanıtlayınSil
  2. Nars'ın fırçasının şu an fiyatı 200TL..

    YanıtlayınSil
  3. bence de GR fırça gayet hoş gözüküyor Nars'a o kadar para vermeye gerek yok :)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.