W7 Africa Allık | Bir Buket Kozmetik

W7 Africa Allık

/ Leave a Comment

Selam Güzeller,

Uzun zamandır blog yazmayan parmaklarım paslanmış olsa da geri dönme kararı aldım, şu sıralar Youtube da pek yoğunlaşamıyorum, diğer sosyal mecralardan takip edenler bilir hastalıklarla dolu bir yıl geçiriyoruz ailecek, hiç bir zaman bu konularda ağlak olamadım, o yüzden çok fazla diyecek bir şey yok mücadeleye devam , vakit bulup elimden geldiğince yazmaya ve videolara da devam, hala burdaysanız ve bu devir de hala blog yazılarını okuyorsanız sizi ayrı bir seviyorum ...
Gelelim allığımıza, W/ markası  geçtiğimiz sene ülkemize giriş yaptı, uygun fiyatlı Eveshoplarda satılan bir marka üstelik Eveshop'un internet satışı da var bu büyük bir artı hele %50 indirimlerde tadından yenmiyor.


Marka genel olarak tüm ürünlerinde meşhur başka markalardan esinleniyor ya da yok yakın bir şekilde taklit ediyor mesela bu kutu allıklar Benefiti anımsatmadı mı size?


Allığın yapısı , pigmentasyonu gayet başarılı içindeki renklere bakınca koyu pembe sizi korkutsa da karıştırınca çok hoş ışıltılı bir gül kurusuna dönüyor tam hatırlamasam da 20 TL nin altında çok uygun bir fiyatı vardı. Sevimli değişik görünümlü bir allığım olsun derseniz şans verilebilinir onun dışında çok bir numarası olan bir renk ya da ürün değil.


0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.