Sezonun En Trend Elbise Modelleri Elle'de | Bir Buket Kozmetik

Sezonun En Trend Elbise Modelleri Elle'de

/ Leave a Comment
Sezonun En Trend Elbise Modelleri Elle'de

Bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte çeşitlilik gösteren elbise modelleri, yepyeni trend ayrıntıları ile bu sezonda da göz dolduruyor. Sıcak havaların baş göstermesiyle birlikte özellikle podyumlarda ve vitrinlerde eşsiz renklere bürünen elbise modelleri ön plana çıkıyor. Cıvıl cıvıl renkleriyle ve tasarımlarıyla dikkatleri çeken elbiseler, bahar ve yaz aylarının dinamik ruhunu adeta üzerinize yansıtıyor. Şık ve cezbedici görünmek, tarzınızı trend unsurlarla tazelemek istiyorsanız bu sezonun özgün elbise modellerini şimdiden incelemeye başlayabilirsiniz.


Kalın Parçalara Elveda, Tiril Tiril Elbiselere Merhaba!
Soğuk kış aylarının kasvetli ruhundan uzaklaşmanıza yardımcı olan canlı renkli elbiseler, bahar aylarının yüzünü göstermeye başladığı son günlerde popülerlik kazanıyor. Zamansız şıklık sunan renkli elbiseler, düz formda veya ince baskılı floral desenlerle karşınıza çıkıyor. Düz formda olan slip kesimde dizayn edilen zarif elbiseler, yaz aylarının vazgeçilmez elbise adaylarının başında geliyor. İnce askılı pamuklu kumaşlardan dizayn edilmiş elbiseleri, ister babetlerinizle isterse de beyaz sneakerlerinizle kombine edebilirsiniz.

Yeni sezonda doksanlı yıllara gönderme yapan birbirinden farklı elbise unsurları dikkatleri çekiyor.  Casual tarzınızda kullandığınız düz tişörtler, bu unsurlar arasında yer alıyor. Slip kesim elbiselerin içerisine kontrast renkli tişörtlerden giyerek hoş ve cool görünebilirsiniz.

Geçmişten İlham Alan Elbise Kesimleri
Maskülen tarzın bir hayli önem kazandığı son yıllarda elbise modelleri de geçmişin ihtişamından ve moda dünyasından esinleniyor. Gömlek elbiseler, kroşeler, beyaz danteller ve volanlar... Elbise modellerinde sıklıkla görebileceğiniz estetik ayrıntıları ve zarif kesimleri temsil ediyor. Çabasız şıklık elde etmek ve zarif duruşunuzla göz kamaştırmak istiyorsanız sezonun en güzel elbise modellerine bakabilirsiniz. Büzgülü formda olan gömlek elbiseleri, incili babetlerinizle kombine ederek asil ve zarif bir kadın imajı sergileyebilirsiniz.
Yeni sezonun gelmesiyle birlikte elbise modelleri, ton sür ton moda akımından da nasibini alıyor. Aynı rengin farklı tonları anlamına gelen "ton sür ton" trendi ile elbise kombinlerinizi daha uyumlu ve kusursuz hale getirebileceksiniz. Örneğin; Elbisenizi, ayakkabınızı, aksesuarlarınızı ve çantanızı pembenin farklı tonları arasından seçerek ton sür ton trendine uygun bir kombinasyon elde edebilirsiniz.  Elle'deki moda haberleri aracılığıyla hem tarzınıza yepyeni bir dokunuş yapabilir hem de alımlı duruşunuzla kendinizi şımartabilirsiniz.0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.