Rüyamda Bitlendiğimi Gördüm | Bir Buket Kozmetik

Rüyamda Bitlendiğimi Gördüm

/ Leave a Comment
Rüyamda Bitlendiğimi Gördüm


Günün koşuşturması içinde aynaya bile bakmaya halim kalmayan zamanlarım olabiliyor. Hatta öyle ki akşam eve geldiğimde gözümün gördüğü tek obje sevgili yatağım. Hayattan koptuğum, kendime döndüğüm, dinlendiğim kısacası yenilendiğim yer alan yatağım kimi zaman beni dinlendirmekten ziyade kafamın karışmasına da neden olabiliyor. Her gece rüya gören biri değilimdir. Özellikle sinema filmini andıran o farklı kurgulu rüyalar ben de asla olmaz. Rüya gördüğüm zamanlar ise mutlaka bunun bir sebebi olduğuna inanırım. Aslında eminim ki buna sadece ben değil birçok kişi de inanıyor. Her ne kadar büyük bir kesim için rüyalar sadece aklın oynadığı oyunlar olsa da benim rüyalarımın farklı olduğunu biliyorum. Bunu kendime dahi kanıtladım çünkü.

Resim alıntıdır. (Elele.com'dan)


Geçen ay bir gece yine yorgun argın yatağıma kavuşmanın verdiği huzur eşliğinde biraz kitap okuduktan sonra uykuya yenik düştüm. Dediğim gibi çok sık rüya gören biri değilim. Ama o gece rüyamda bütün gece bitlerle uğraştım. Rüya dahi olsa ne kadar utandığımı anlatamam. Rüyamda iş yerindeyim ve birden aynaya baktığımda saçlarımın içinde bitlerin yürüdüğünü görüyorum. O korku ve telaş anını gerçekten yaşadığımı söylemeliyim. En son ilkokul dönemlerinde bitlenmiş biri olarak bunun bilinçaltımla alakalı bir şey olmadığının farkındaydım. Rüyaya dönersek bitler o denli çoktu ki elimi saçlarıma sürdüğüm anda yere dökülmeye başlıyorlardı. Hiçbirini öldüremedim öylece kalakaldım. Uyandığımda başım rüyanın etkisiyle olsa gerek inanılmaz bir şekilde kaşınıyordu. Hemen nadir rüyalarımın ertesinde yaptığım şeyi yaparak Elele sayfalarındaki rüya tabirlerine baktım. Rüya tabirlerine göre bitlenmek; bol paraya kavuşup dostların artmasına işaretmiş. O ay işlerimde bir artış olduğundan ve sosyal çevrede yeni insanlar tanıdığımdan bahsetmeme gerek yok sanırım.

 Her ne kadar dünya rüyaların etrafında dönüyor olmasa da yine de rüyaların bizlere vermek istediği mesajlar olduğunu düşünüyorum. Eğer sabah uyandığınızda hala aklınızda kalan rüyalarınız varsa Elele sayfalarındaki rüya tabirlerine bakarak yorumlamaya çalışabilirsiniz. Bir rüyanın ya da kelimenin birçok anlama gelebileceğini de unutmamalısınız. Eğer karşınıza olumsuz bir yorum çıkarsa belki de o dönem sadece daha dikkatli olmanız gereken bir dönemin habercisidir. Bol güzel rüyalar dilerim.


0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.