Rossman Mini Kapatıcı Süngeri | Bir Buket Kozmetik

Rossman Mini Kapatıcı Süngeri

/ 2 comments


Selam Canlar,

Beauty Blender dan sonra hemen her yerde karşımıza çıkıyor bu süngerler, ben bir BB aşığıyım ama onun dışında da uygun fiyatlı çok severek kullandığım süngerler var. Bir de takıntı oldu ben de nerede yeni bir sünger görsem alıyorum aman denemediğim kalmasın di mi?


Sizlerle de tecrübemi paylaşmak istiyorum öncelikle BB nin fıstık yeşili minnak kapatıcı süngerlerini de denedim, fikrimi sorarsanız bu minik süngerlere gerek var mı diye yok derim, çünkü normal süngerinizin sivri ucunu kapatıcınız için de kullanırsınız olur biter, hele BB için 50 kücür lira verecekseniz, tam boyunu alın derim ben.


Ama elinizde zaten BB vardır ve minikleri de olsun diyorsunuzdur neden olması, peki bu miniklerin uygun fiyatlısı yok mu , var H&M, Nascita,W7 ve şimdi de Rossmann , bu gördüğünüz pembişler 2li olarak satılıyor.


Ama yapıları ne yazık ki BB gibi değil, çok çok sert olmamakla birlikte çok bayıldığımı söylemem mümkün değil ama fiyatı 10 TL yani tanesi 5 TL ye diye düşünürsek... eh işte...

Ben bu minnakların H&M olanını denemiştim, orta boy olarak Mor Real Tec. leri deniyorum sırada W7 ve nascita var bulunca onları da alır mıyım ? Bence alırım aman eksik kalmasın.

Ruh Hastası BBK :)

2 yorum:

  1. Bence de miniklere hic gerek yok ama şekilleri öyle güzel ki insan dayanamiyor😊

    YanıtlayınSil
  2. Çok şirinler gerçekten insanın alası geliyor :)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.