WishMore Hotel Spa'da Kızlarla Keyif Günü | Bir Buket Kozmetik

WishMore Hotel Spa'da Kızlarla Keyif Günü

/ 3 comments
 Oh bee.... Uzun bir aradan sonra spa keyfi yapabildim, hele en sevdiklerim @ojelerfora, @hayatimakyajla ve @benimelim bebeklerimle gidince tadından yenmez bir gün oldu, size ay ben masaj yaptırmadan duramam geyiği yapmayacağım, böyle bir alışkanlığım yok hatta beni bilirsiniz tembelim, narin vücudumu kaldırıp spa'ya gitmeye üşenirim.


Üşenirim ama gittikten sonra her seferinde de ah neden daha sık yapmıyorum bunu diyorum. Gittiğiniz mekanın şıklığı konforu tabiki çok önemli ama unutmayın Spa işi sağlıkla çok alakalı ilk önce hijyenik bir ortam olduğundan sonra da masajı yaptırdığınız kişilerin ehil olduğundan emin olun.


Özellikle ortak kullanılan duş, buhar odası gibi alanların hijyeni çok önemli.


Wishmore Hotel de de gittiğinizde miss gibi bir ortam karşılıyor sizi , kendinizi güvende ve rahatlamaya hazır hissediyorsunuz.


Dilerseniz dinlenme kısmında masaj sonrası uzanıp kitap okuyabilir ve bizim gibi arkadaşlarınızla gittiyseniz iki lafın belini kırabilirsiniz.


Sizi aşağıdaki fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum bizim huzur dolu günümüz hakkında sizinde bir fikriniz olsun.

Ulaşmak isterseniz wishmore hotel linke tıklayabilirsiniz, hele Bayrampaşa civarındaysanız size oldukça yakın gelecektir, diğerleri de benim gibi metro ve diğer toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşabilir.

SEvgiler Buket


3 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.