Mudanyada Sonbahar Blogger Etkinliği | Bir Buket Kozmetik

Mudanyada Sonbahar Blogger Etkinliği

/ 5 comments

Bu Cumartesi bütün kızlar Mudanya'da toplandık, instagram isimleri ile  Benimelim, makyaj_odasi, hayatimakyajla ve bendeniz canım cigdemsworld ün etkinliği için yola çıktık. Yalan yok ne şekilde giderseniz gidin yol insanı yoruyor, diyebilirsiniz onca yol siz delimisiniz diye, efenim etkinlik bahane güzel insanlarla bir arada olmak şahane.. Güzel dostluklar bu şekilde sağlamlaşıyor. Minik aksilikler ve kazalara rağmen harika bir gün geçirdik, Çiğdoşuma tekrar teşekkürler.


Etkinliğimiz Mudanyada Esmen Müze Cafe de başladı , oradan ikinci adım olarak Bursa Korupark AVM MAC ekibinin bizim için düzenlediği etkinliğe geçtik, mua mız Hikmet bey bize çok hoş bir uygulamayı detaylarıyla gösterdikten sonra hemen alt kata inip minik alışverişler de yaptık. Hikmet bey gerçekten çok tatlı Bursadaysanız mutlaka onu bulun benden de selam iletin.
Cafe kısmında ise Bobbi Brown canım Hümeyrama güzel bir makyaj uyguladı, emeklerinden dolayı seaofmelis ve muhammet beye teşekkürler.
VE SPONSORLARIMIZ:
MAC
SLEEPY


ACNECİNAMİDE

LR KOZMETİK
BARGELLO
BELİZ KOZMETİK
REVOX
BIOBLAS
YVES ROCHER
DERMOKİL
BEBAK
RAHOHA KEFİR
DUPDURUSHOP
BİKUTUMUTLULUK.COM
MESH
İNSTAGRAM : ECESHOBBYWORLD
İNSTAGRAM:MİHAYLA
İNSTAGRAM:BİCLUTCH
VE BOBBI BROWN

5 yorum:

 1. Çok güzel hepsini iyi günlerde kullan canım. Yol insanı kesinlikle yoruyor ama eğlendikten ve mutlu olduktan sonra değiyor yorgunluğa.

  YanıtlayınSil
 2. ne kadar güzel bir etkinlik olmuş güle güle kullanın ürünlerinizi

  YanıtlayınSil
 3. Merhaba yeni kesfettim takibe aldım sizide beklerim😊yilbasi icin cekilis yabiyorum katilmanizi isterim☺http://sukranceliker.blogspot.com.tr/2016/11/cekilis-varr.html?m=1

  YanıtlayınSil
 4. İyi günlerde kullanın,hepsi çok güzel.. Etkinliklerde dediğiniz gibi bir arada olmak güzel.. Sevgiler..

  YanıtlayınSil
 5. Güzel ve Akıcı yazınız için teşekkür ederim, blogumu izlemeye alırsanız sevinirim… https://hastaliktakip.blogspot.com.tr

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.