Note Bronzing Powder | Bir Buket Kozmetik

Note Bronzing Powder

/ 2 comments

Selam Güzeller,

Malum yaz kapıda, güneşlenmeyi sevmeyenler, fırsatı olmayanlar için bronzlaştırıcı ürünler kurtarıcı bazen hepimiz yüzümüze şöyle bir canlılık parlaklık gelsin istiyoruz.

Kışın pek elim gitmese de yazın ben de bu ürünlere yöneliyorum.


Note'un bronze pudrasını geçen yaz almıştım, yazmak fırsat olmadı şimdi zamanıdır dedim. Fiyatını tam hatırlamasamda %50 indirimle uygun bir fiyata almıştım. Note ürünlerinde sürekli indirim oluyor takip etmek lazım.

Ambalajına bayıldım , renk olarak çok şık ve kaliteli bir görünümü var ama devasa bir ürün olduğu için çantada taşıma açısından hiç pratik değil.Dediğim gibi ürün devasa 20 gr kullan kullan bitmez ama bu tarz ürünlerin bu kadar büyük olma sebebi dekolte bölgesinde de kullanmayı tercih edenlerin olması, ben şahsen hiç denemedim ama neden olmasın....


Renk kontür yapmaya müsait değit , ışıltılı cilde sıcaklık verebilecek bir renk, beyaz tenlilerin allık gibi kullanması bile mümkün.


Yapısı oldukça yumuşak ve güzel bu tarz bir ürün arıyorsanız bakmanızı tavsiye edebilirim.

Sevgiler
BUKET

Snapchat: birbuketkozmeti
instagram:bouketto
youtube/birbuketkozmetik

2 yorum:

  1. Aynı formda Flormar a ait bir ürün var elimde,ben de bir türlü bitiremedim. Ben de zaman zaman allık olarak da kullanıyorum. Ama Note tabi ki içerik olarak çok sevdiğimiz bir marka.

    YanıtlayınSil
  2. Ben de allık olarak kullanıyorum yapısı çoki güzel İyi ki Loreal almadım. Feci fiyat farkı vardı. Yazıların samimi ve eğlenceli. Takipteyim. Ben de bloguma beklerim. Sevgiler

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.