H and M Global Fusion Eye Pot ( Paw Paw Blossom) | Bir Buket Kozmetik

H and M Global Fusion Eye Pot ( Paw Paw Blossom)

/ 2 comments

Günaydın Canlar,

Uzun bir süre sonra yeniden yazıyorum çok şükür, en son yanlışlıkla hazırladığım çok çok uzun bir postu silince sinirden bir daha yazmak istememiştim ama geri dönme zamanı geldi.

Bugünün yıldızı H&M in yeni krem far serisinden Paw Paw Blossom, seri diğer krem karlarından biraz daha farklı daha köpüksü bir yapıdalar, ve sanırım sınırlı üretimler. Hatırladığım kadarıyla seride 7-8 renk var ben 3 tanesine aşık oldum. Sırasıyla 2 tanesini aldım, 3. ye de bakalım hala bulabilirsem neden olmasın.


Paw paw blossom şahane bir mürdüm- bordo ama elimde olan diğer benzeri renklerden farkı içinde mavi bir yanar dönerlik olması...


Sizi bilmem ama ben krem farlarımın altına da primer uyguluyorum ve hiç bir şekilde kalıcılık ya da çizgilenme sorunu yaşamıyorum tabi göz kapağı yapınızla da alakalı.


Ürünün fiyatı gayet uyun denebilir, 16-17 TL civarı ama bu renk için belirtmem gereken bir şey seride diğer renklere nazaran daha zor homojen bir şekilde dağılması, yani bir kez sürdüğünüzde hafif dalgalı bir görünüm oluşabiliyor, üstüne ikinci katı sürünce bu sorun ortadan kalkıyor.

Ben özellikle renginden dolayı büyük hastasıyım, sizde bu seriden far denediniz mi?

Öpüldünüz,
Buket

2 yorum:

  1. Bende Aubergine Sheen var ve kesinlikle bu seri süper olmuş! Benim göz kapaklarım çok yağlı, ona rağmen bazsız kullandığımda da assla yerinden oynamadı :) Bu renk de pek güzelmiş, güle güle kullan Buket'cim. Sevgiler!

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.