Avene Eau Thermale Temizleme Köpüğü | Bir Buket Kozmetik

Avene Eau Thermale Temizleme Köpüğü

/ 2 comments

Günaydın güzeller,

Ne kadar ihmal ettim di mi blogu, kabul ediyorum ama şu aralar bir bezgin bir depresif bu kız anlatamam, hatta videolarımda bile oldukça laf işitiyorum bu yüzden, gerçi videolarımı oldukça keyifle ve istekle çekiyorum ama  yine yaranamıyorummm... :) Depresiflik tamamen bu havalardan sanırım gerçi yaza girince de sıcaktan şıkayet edeceğim ama olsun...Madem uzun zaman sonra ilk yazımı yazıcam bari cidden çok sevdiğim bir ürün olsun istedim, daha evel paylaşımlarımda gözünüze çarpmıştır bu ürün ortim hayatimakyajla ile geçen sene düzenlemiş olduğumuz #rengini_bul etkinliğinin ürünlerinden,


Cildim çok yağlı olduğu için çok memnun kalacağımı düşünmeyerek kullanmaya başladım açıkçası, her ne kadar üstünde matlaştırıcı yazsa da yeni cilt ürünleri kullanmak beni korkutuyor.


Benim hormonal sebeplerden kaynaklı sivilcelerim var, tabi ki ilaç tedavi görmeden geçmeleri mümkin değil o yüzden ben kullandğım ürünleri yüzümün sivilceli bölgelerinden çok yanak ve alın bölgelerinde değerlendiriyorum.


Ürün hem içerik hem amblaj hem de köpüksü hafif yapısıyla gönlümü feth etti, temizleyicilerdeki yoğun yapıdan hiç haz ettimiyorum, bunun yapışkan olmayan çok hafif  bir yapısı var, ona rağmen çok iyi bir temizlik ve duruluk hissi bırakıyor.


Ürünün hem göz hem yüz için olduğu belirtilmiş, ben gözlerimi de bununla yıkadığımda bir yanma sorunu yaşamasam da göz makyajını tamamen çıkarmada çok başarılı dağil yani ya öncesinde ya sonrasında bir göz makyaj temizliği gerektiriyor.

Elimdeki ürün bitmek üzere oldukça da bereketli olduğunu söyleyebilirim. Bugün bitince tekrar almak için internet sitelerine de baktım indirimlerde 35 TL civarına bulmak mümkün.

Sevgiler
BUKET

2 yorum:

  1. Blogunda daha çok yazı bekliyoruz teşekkürler paylaşım için deneyebilirim <3

    YanıtlayınSil
  2. bu termal sular sivilceler için destek niteliğinde canım sularınıda kullanabilirsin

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.