Rival De Loop 08 Natural Lipliner | Bir Buket Kozmetik

Rival De Loop 08 Natural Lipliner

/ 4 comments

Selam Canlar,

Dudak kalemi kullanma alışkanlığımı yeni yeni kazanıyorum, bu sebeple bir çok markanın ürünlerini denemeye başladım, pahalı olarak adlandırabileceğim MAC dudak kalemlerini çok sevsem de söz konusu dudak kalemi olunca uygun fiyatlı bir çok seçenek bulmak mümkün.

Essence, Rimmel London ve Rival de Loop gibi, bilmeyenler için Rival de Loop  Rossmannlarda satılıyor, bugün size göstereceğim ürün 08 Natural, ben ayrıca Rosewood rengini de bayılarak kullanıyorum.


Fiyatı oldukça uygun 6 liradan fazla değildir, yapısı yumuşak rahat sürülüyor, bazı dudak kalemlerinde olduğu gibi açarken yapış yapış olmuyor.


Fiyatına göre oldukça başarılı ve renk olarak da bir çok rujla kombin edilebilecek bir kalem, tek eksiği renk seçeneğinin çok olmaması ya da varsa bile mağazalarda kolay bulunamayışı.


Sevgiler
BUKET

4 yorum:

  1. yapış yapış olmaması güzel..

    YanıtlayınSil
  2. Ben de dudak kalemlerimi ara ara kullanıyorum, bazıları çok kuru kalıyor bazıları ise güzel :) seninkinin rengi de çok güzelmiş canım,

    YanıtlayınSil
  3. Mac'in çok sevdiğim dudak kalemleri var (özellikle çıkmayan seriden) ama ben dudak kalemlerini ruj niyetine kullanıyorum. Çabuk bitiyor bundan dolayı. Ucuz kalem her zaman favorim

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.