Pupa Pupart Far Paleti | Bir Buket Kozmetik

Pupa Pupart Far Paleti

/ 2 comments
Selam Kızlar,

Pupa esasen çok eski bir marka, ben yıllar yıllar evvel bayılarak bronzerlarını kullanmıştım, o zaman ambalajları kırmızıydı.

Şimdi elimde çok sevdiğim bir lipglossları bir de bu far paleti var.


Başka satış yerleri var mı bilmiyorum ama, ben bunu Cevahir Watson's dan aldım, zaten Cevahir Watsons ın yenilenmiş haline bayılıyorum, içinde saatlerce gezip ürünleri karıştırıyorum.


Palet esasen klasik bir nude palet 9 renkten oluşuyor, günlük makyaj ve hatta gece makyajına uygun. Bu benim esasen ofis çekmecemde sakladığım bir palet oldu. Hem boyu hem de içindeki renkler itibariyle  çok kurtarıcı.

Ofise geç kalıp makyaj yapamadığım zamanlarda hemen pratik bir gök makyajı yapabiliyorum ya da ofis çıkışı bir yere gideceksem makyajımı biraz daha koyultuyorum.Paletteki renkler kullanışlı renklerini iyi veriyorlar, bir iki rengin yapısı diğerlerine göre daha sert ama sonucu pek etkilemiyor. Dediğim gibi çantada bile taşınabilecek pratik bir palet.

Sevgiler
Buket

2 yorum:

  1. Ben de Pupa'yı eskiden beri çok severim. eskiden sevil'de satılıyordu. Şimdi Watsonsda ise İzmir'e gelmesi 1 seneyi bulur artık :/

    YanıtlayınSil
  2. Çok kullanışlı bir far paleti keşke yazınızı iki gün önce görseydim. Alışverişteyken alırdım ve bu hafta kullanıyor olurdum :( Önümüzdeki hafta sonuna kaldı. Umarım bulabilirim.

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.