Hourglass Ambient Lightning Allık Paleti | Bir Buket Kozmetik

Hourglass Ambient Lightning Allık Paleti

/ 2 comments

Selam Canlar,

Size uzu zamandır kullandığım allık  Hourglass paletimden bahsetdeyim artık, yine her zamanki gibi fotolarını çekip yazısını yazmayı unutmuşum.


Hourglass Türkiyede bulunmuyor, bu 3lü paleti sanırım 1 seneden fazla oldu ben alalı önce sınırlı sayıda çıkmıştı daha sonra hem tekrar bu palet hemde içinde pudra/aydınlatıcıların da olduğu bir 6 lı palet ile karşımıza çıktılar.Benim paleti alma sebebim elimde olan bu seriden diffused heat isimli allığa aşık olmamdı ama nedense bu palete o kadar kanım kaynamadı.


Yanlış anlaşılmasın pigmentasyon ve kalıcılık en az tekli allık kadar başarılı ama sanırım 3 rengin üçünü de aynı derece de sevemedim.


Renkler de birbirine pek yakın gibi arada çok büyük fark yok, neyse renk konusu tabiki ayrı mesele allıkların en güzel tarafı kalıcılıkları diyebilirim gerçekten bu konuda başarılılar, yapıları çok ince ve kendinden ışıltılı


Ambalajın şıklığı ve ürünün göz doldurmasına söz etmeyeceğim, dediğim gibi aldığıma pişmanım diyemem ama almasaydım da olurmuş dediğim bir ürün oldu benim için.
Tekli hourglass yazımı okumak isterseniz TIKTIK

Sevgiler Buket

2 yorum:

  1. Hourglass ürünlerini hiç kullanmadım ama çok merak ediyorum, hele ki ambalaj ve duruşlarına bayılıyorum, yurtdışına çıkınca ilk işim buna ve tarte ürünlerine bakmak olacak, güle güle kullan canım

    YanıtlayınSil
  2. Ambalajı ve renkleri harika ♥ Güzel günlerde kullan canım. Sevgiler ♥
    Kızsal Şeyler

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.