Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick 10 | Bir Buket Kozmetik

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick 10

/ 5 comments
Günaydın canlar,

Pazartesi sendromu ne alemde? Benimki sendromdan çok uykusuzluk saat 1 gibi yatmama rağmen 4'te hala yatakta dönüyordum. Yani sürünüyorum ama bu yazı yazmaya engel değil tabi ki , hem de sabah sabah gevezeliğim tuttuysa...Neyse efenim çok zamanınızı almayacağım, likit mat rujlar son bir kaç yılın modası, zaten 80 lerde nasıl sedefli rujlar modaysa şimdi de mat rujlar moda, sanırım ilk aklımıza NYX ile düştü bu tarz ürünler , tabi daha o zamanlar NYX Türkiye'de yoktu, gerçi şu anda da çok ulaşılabilir durumda değil, daha sonra ufak ufak tüm markalarda bu tarz ürünler görmeye başladık.


Şimdi de Golden Rose likit mat bir ürünle karşımızda, hemen bir adet denemek istedim, Galatasaray'daki mağazasından 10 numaralı rengi aldım zaten nedense ürün yeni olmasına rağmen çok az renk vardı, fiyatını tam hatırlayamasam da 15-16 lira gibi aklımda kalmış.


Şimdi gelelim ruj hakkında fikirlerime, renk oldukça soğuk, ama ben bayıldım, fırçası beni biraz zorladı çok fazla ürün aldı sanki ve ben de çok düzgün süremedim, bakınız alt foto , ama tabi bu benim beceriksizliğim de olabilir, çok rahat sürümü var yani kremi yapı ve kolay renk veriyor üst üste tekrar sürmenize gerek kalmıyor. Her mat ruj gibi kalıcılığı iyi, ama elimden çok çok zor çıkan bu ruj için tüm gün çıkmadan dudaklarımda durdu demek isterdim ama  yine yemek, içmek sonrası tazeleme gerektirdi ama en güzel tarafı bir çok mat rujda olan parça parça pütürlü görünüm olmadı, dudaklarımda gün boyu kuruluk hissettirmedi.

Koyu renkleri nasıl, başka güzel renkleri de var mı diye meraktayım inşallah en kısa zamanda mağazalar stok yeniler.


5 yorum:

 1. Renk çok güzel ve eminim ki sana da çok yakışır canım. Güle güle kullan. :)

  YanıtlayınSil
 2. tazeleme gerektirmeseydi şans verebilirdim ama diğer mat rujlar kadar kalıcı olmaması kötü olmuş ama rengi çok güzelmiş teşekkürler paylaşımın için ♥

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. canım yazıda belirttiğim gibi her mat ruj kadar kalıcı, ama sabah yedi de sürüp akşam 7 ye kadar kalmıyor tabi

   Sil
 3. Ben de internet sitesinden bu rengi sipariş verdim, daha elime ulaşmadı ancak sabırsızlıkla bekliyorum. Renk tam benlik sence bu ton ne renk ciltlere yakışır ?

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.