Real Tecniques Bold Metals 300 Tapered Blush Brush | Bir Buket Kozmetik

Real Tecniques Bold Metals 300 Tapered Blush Brush

/ 1 comment

Günaydın Canlar,

Zamanında ne çok beklemiştik Real Tecniques fırçaları şimdi çok şükür hepsi olmasada çoğunu bulabiliyoruz ülkemizde üstelik sabırlı davranırsak %50 ya da %40 indirimlerle almak da mümkün...

Zaten bana sorarsanız tam fiyatları verilmeyecek kadar yüksek, gerçi indirimli fiyatları da çok uygun denebilecek seviye de değil , yaklaşık 60-70 civarı ama yine de tek tek alıp koleksiyonunuza katabilirsiniz.


Bu seriden benim ilk aldığım 300 Tapered blush brush oldu, kendisi allık fırçası olarak adlandırılsa da şekli itibariyle çok fonksiyonlu. Allık bronzer ve highlight uygulamayarının hepsinde elimin gittiği bir fırça oldu. Kılları yumuşacık, ürünü alma ve dağıtma performansını başarılı buldum, sentetik kılları olan bir fırça olsa da ben şimdilik sadece toz ürünlerle kullandım, krem ürünlerle de denenebilir.


Fırçanın üst kısmı metal olmasına rağmen alt kısmı daha hafif plastik bir malzemeden buna rağmen fırçanın belli bir ağırlığı var ve elde tutuşu çok rahat.,rose gold renginin de çok şık olduğunu söylemem lazım.


Paketi ilk açtığımda 1-2 kılın düşmek üzere olduğunu fark etsem de ( ki alttaki resimlerde bunu görebilirsiniz) daha sonra hiç bir şekilde kıl dökme olayı yaşamadım.


Sonuç olarak kullanışlı ve başarılı bir fırça, indirim dönemlerini beklemekte fayda var ...
Sevgiler
BUKET


1 yorum:

  1. Gorunusu cok hosuma gidiyor bu fircalarin ama nedense bir turlu almamistim sanirim ilk aldigim bu olacak yazi icin tesekkurler

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.