limonian SD Saç Maskesi | Bir Buket Kozmetik

limonian SD Saç Maskesi

/ 3 comments

Selam Kızlar,

Alışılmışın dışında bir saç maskesinden bahsedeceğim size, ya da en azından ben böyle bir ürün hiç denemedim.

Limonian tarafından renginibul etkinliğine gönderilen ürünlerden biri de bu maskeydi, malum saç rengi değişimi boya işlemleri saçım iyice yıpranmasın diye maskelere sardım.


Maskenin kullanımı azıcık zahmetli, yani şöyle ki önce saçınızı iyice yıkıyorsunuz sonra paketin içinden bone halinde bir maske çıkıyor, bonenin içince jel kıvamında ürün var. Nemli sacınıza boneyi takıyorsunuz ve iyice masaj yapıp yediriyorsunuz, 15-20 dk bekledikten sonra duruluyorsunuz.


Genelde maske uyguladığımda saç diplerine sürmem , fazla yağlandırma ve ağırlaşma olmasın diye bu maskede tüm saça etki eden bir yapı mevcut o nedenle saçlarıma çok ağır geleceğini düşünmüştüm, aksine gayet volumlü hoş kokan parlak saçlarım oldu. Harika bir kokusu var.

Maskenin benim gibi imce telli saçlarda 3 hafta ya da ayda bir uygulanması sanki yeterli olacaktır kanısındayım. elimde bir yedek daha var, limonian sitesi tekrar stoğa alır almaz stoklama planım var.

Sevgiler
BUKET

3 yorum:

  1. İlk defa duydum bu markayı canım sevgiler

    YanıtlayınSil
  2. Ay güzele benziyor,güle güle kullan ablacım^^

    YanıtlayınSil
  3. Yağlandırma yapıp yapmayacağı konusunda şüphelerim vardı o yüzden bu ürünü çok merak ediyordum teşekkürler yazı için :) Ama kötü bir haberim var maalesef bu ürün artık Limonian'a gelmeyecekmiş :( Şu an yine bir Kore ürünü Ki Gold Saç Bakım Maskesini deniyorum :) O bitince N11de bir satıcı buldum ondan alacağım. Teşekkürler yorumun için...

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.