l love make up I heart Passion Paleti | Bir Buket Kozmetik

l love make up I heart Passion Paleti

/ Leave a Comment

Günaydın kızlar,

Benim bu palet tutkum ne olacak bilmiyorum, gerçi kendimi çok dizginledim artık eskisi gibi saldırmıyorum far paletlerine, yine de bu onları sevmeyeceğim demek değil hele ambalajıları böyle mükemmelse...


Iheart Passion palet 18 renk içeriyor, bu renkler natural ve smokey yani günlük çok sade bir makyaj yaparken aynı paletten mor , mavi ya da yeşil kullanığ tamamen bambaşka makyajlar çıkartabilmek mümkün bu tarz çok kullanışlı paletleri seviyorum.


Palette en sevdiğim özelliklerden biri Too Faced Choclate palette olduğu gibi çok kullanılan highlight ya da base renkleri olan ısıltılı ve mat krem / beyaz renklerine daha fazla gramajla yer verilmesi.


Renk isimleri ambalajın üstünde değilde ayrıca gelen plastik koruma da yazılı i keşke ambalajda olsa desem de çok da önemli bir konu değil.


Dünyanın en yumuşak farları diyemem, daha dorusu ilk kullanımlarda biraz daha kuru yapıları var, toz toz olma problemi de ayrıca var özellikle koyu renk kullanımında göz makyajını yüz makyajından önce yapmak bu sorunu hallediyor.


Farların renkleri aşağıdaki gibi gördüğünüz üzere renk verme konusunda oldukça başarılılar.
Benim paletim instagramda eyireltia adlı satıcı tarafından gönderilmişti, bildiğim kadarıyla uygun fiyatlı bir ürün highend muadillerine göre, bu veya benzerleri için @eyireltia hesabına bakabilirsiniz.

Sevgiler
BUKET

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.