Yeni Essence ürünleri | Bir Buket Kozmetik

Yeni Essence ürünleri

/ 2 comments

Essence in en sevdiğim 2 özelliği yenilikçi olması ve fiyatlarının uygunluğu, arada bana uymayan ürünleri ile karşılaştığım olmadı değil ama genellikle farlarından ve allıklarından çok memnun kaldım.

Özellikle limited allıklarına bayılıyorum hatta burada bulamayıp Almayadan getirttiğim koleksiyonlar bile olmuştu.


Essence rengini bul etkinliğimize çok tatlı ve renkli bir paketle katıldı.  Ojeyi henüz deneyemedim ama rengine bayıldım.


Benim maskara tercihim değişken olabiliyor şu aralar iyice ayrık kirpiklere takmış durumdayım, bu durumda ince uçlu plastik fırçalı rimmeleri pek seviyorum o da beni şaşırtmadı. Direk volume vermek için olmasada daha yoğun bir maskara üstüne son kat maskarası olarak tercihim.Mat allığını çok beğendim doğal bir duruşu var özellikle 16-17 yaşındaki doğal görünüm isteyen genç kızlarında tercih edebileceği bir ürün.  

Gelelim far paletlerine bu seride 4 renk var bizlere gri palet geldi, ben şahsen makyajlarımda en az gri kullanıyorum. bu açıdan çok elim gitmese de pigmentasyonlarını ve yapılarını çok beğendim. Hatta Rose olan paleti bir çok kez sepetime atım bıraktım, malum bende far çok.

Ama aklım hala kalmadı demek değil bu...
Ruj yarı saydam tatlı bir pembe ben özellikle kışın opak rujları matları kullanıyorum ama yaz için çok ideal bir renk ....Essencein yeni gelmiş ürünlerinden likit rujlarında ve kaş maskarasında da aklım kaldı ilk fırsatta alıcam ...


Sizin son zamanlardaki favori essence ürününüz ne?

Sevgiler
BUKET

2 yorum:

  1. bütün hepsini çok sevdim özellikle de oje ve maskarayı :-))

    YanıtlayınSil
  2. Allığı aklımın bir köşesine yazdım:)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.