MAC Magic of the Night/ Evening Rendezvous Ruj | Bir Buket Kozmetik

MAC Magic of the Night/ Evening Rendezvous Ruj

/ 3 comments

Günaydın Canlar,
MAC'in yılbaşı koleksiyonları malum genelde çok ilgi çekici ve geniş ürün yelpazesi olan koleksiyonlar oluyor, buna rağmen son bir kaç senede çıkardıkları setlere ve ürünlere bakarsak güzel ambalaj dışında çok da farklı ürünler olmadığını görebiliriz, özellikle koleksiyon ürünlerinin bir tık daha pahalı olduğunu düşünürsek beni artık çok cezbeden bir şey olmadıkça almayı tercih etmiyorum. Bu koskoca koleksiyondan da sadece bir adet ruj aldım.


Evening Rendezvous MAC'in tanımlamasına  göre kırmızımsı mor, bana sorarsanız içinde gül kuruluğu pembelik bulunduran bir mor, ama dudakta öyle cayır cayır mor durmayan kullanımı daha kolay bir renk, yani mor sürmek isteyip de korkuyorsanız bu rengi deneyebilirsiniz.


Yapısı Mat, bu sebeple oldukça da kalıcı dudaklarda aşırı bir kuruluk yarattığını söyleyemem ama yine de pürüzsüz bir dudak şart bu yüzden iyi bir balm  şart.
Renk esasen zor bir renk ufak hataları belli etmeye müsait bu sebeple ben dudak kalemi ihtiyacı hissettim. Flormar 218 dudak kalemi ile çok güzel bir ikili oldular.

Sevgiler
BUKET

3 yorum:

  1. Ay ambalajın güzeliiğğğğğiiii :) rengi bence çok hoş tatlım, ama benim de dudaklarım hep pütür pütür bu aralar herlade zor sürerdim, güle güle kullan canım, öptüm

    YanıtlayınSil
  2. Yaaa bu çok güzelmişş ben mat olduğunu bilmediğim için denememiştim bile :( Varsa bende alıyim :) ihihi

    YanıtlayınSil
  3. Çok güzel ama bu <3 iyi günlerde kullan

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.