Lenjora.com Note Cosmetics Ürünleri (presicion Eyeliner, Long wearing lipstick, 4lü far paleti) | Bir Buket Kozmetik

Lenjora.com Note Cosmetics Ürünleri (presicion Eyeliner, Long wearing lipstick, 4lü far paleti)

/ 1 comment


Günaydın Canlar,

Çok zorlu birhaftayı geride bıraktım. Annemin ameliyatı, boya badana tadilat işleri derken pestile dönmüşüm halen toparlanıp eski düzenimde yazmaya ve de video yüklemeye başlayamadım. Elimde hazır olan videolar bile editlenemediğinden yüklenemiyor.

Bu hafta sonuna kadar eski düzenime dönerim diye düşünüyorum.

Gelelim #renginibul etkinliğinin bir diğer güzel hediye paketine. Daha önceden de beni takip edenler bilir Note ürünlerini gerçekten beğenerek kullanıyorum. Şansıma bu pakette daha önce denemediğim ürünleri ile karşılaştım.


Note un matte moist rujlarına bayılıyorum ama bu diğer serisinde olan , daha satin yapıdaki rujlarını ilk kez denedim. gayet yumuşak ve kolay sürümlü bir ruj, rengi de tam kırmızı acaba yılbaşında bunu mu kullansam ??

Yine beni bilenler bilir keçe uçlu eyeliner takıntım var, bir çok marka denedim içlerinde çok sevdiklerim de oldu . Note yine benim Top 3 üme gidebilecek kadar iyi, benim göz kapaklarım kuru bu yüzden bir akma sorunum olmadı ucu sağlam ve incecik sürmeye çok uygun sanırım en ince bu ürünle eyeliner çekebildim. Ürünün kuruma ya da bozulma hızını zamanla göreceğiz devamı videolarımda yani...
4 lü far paletine gelnce,renklerini ve swatchalarını çok beğendim.

Özellikle sonbaharda çok tercih ettiğim renkler bunlar, farların tozutma durumu var. Ben muhakkak bir baz ile kullanımını öneriririm.

Çantaya atıp çıkmalık pratik kullanışlı bir palet , kullandığım en iyisi diyemesem de parasına göre isteklerinizi karşılayabilecek bir ürün . Note un 5 li far paletlerinden de en kısa zamanda 1 tane alıp sizler için deneme niyetindeyim :)


Lenjora sitesinde Note Cosmetics ürünleri dışında bir çok diğer markayı da bulabilmeniz mümkün.

Sevgiler
BUKET

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.