Kozmela #rengini_bul paketi | Bir Buket Kozmetik

Kozmela #rengini_bul paketi

/ 1 comment

Selam Canlar,

Renginibul etkinliğimizin güzel paketlerinden biri de Kozmela tarafından hediye edilen paketti.

Kozmela Sigma, Real Tec. Essence, Phisicians Formula, gibi onlarca markanın buluştuğu harika bir internet sitesi, daha önce de söylediğim gibi sürekli takip ettiğinizde çok güzel kampanyalar , indirimler yakalamıanız mümkün.


Jane İredale de bu markalardan biri, ben daha önce otobronzan hiç denemedim, kullanmak için yaz aylarını bekliyorum. Kullanınca sizlerle paylaşacağım.
Yine aynı markanın muhteşem kokulu dudak paleti, görünümü o kadar güzeldi ki dokunmaya kıyamadım bir süre.


Renklerden de anlaşılacağı gibi bu paletteki ürünler sheer yapıda daha gloss vari ürünler, tek başına yada başka rujlarla karıştırarak kullanmak da mümkün.Youngblood mineral kozmetik markalarından, özellikle fondötenleri ile ilgili çok güzel şeyler duydum. Bu paket ile birlikte pudra ve rujunu deneme şansım oldu.
Pudranın yapısı yumuşacık ve incecik, kapatıcılığı yok ama sabitlemeye uygun, hafif bir yapısı var yüzde ağırlık hissi bırakmıyor.


Şansıma çıkan ruj ise Rosewood rengi , şu sıralar takmış olduğum gül kurusu kahve karışımı harika bir renk.Opak, satin yapıda kurutmayan güzel bir ruj, kalıcığı bildiğimiz tüm rujlar gibi , tabi ki tazelemek gerekiyor.

Kozmela da bulabileceğiniz bir diğer marka Essence, evet essence bir çok kozmetik markette var ama şehrinde bu mağazalar olmayanlar için Kozmela dan almak iyi bir seçenek.

Kalem şeklinde olan aydınlatıcıları pratik buluyorum, daha önce bir çok markanınkini denedim essence in elimde ki etkisini aydınlatmasını çok beğendim, hemen makyaj çantama ekledim önümüzdeki haftalarda kullanıp videolarımda sizi bilgilendireceğim.


Bir diğeri de bu şahane ruj, zaten elimde olan bir renk yaz boyu severek kullandığım harika bir mercan, aynısı bende olduğu için bunu dokunmadan çekilişlerimiz için ayırdım. Swatchları kendi rujumla yaptım. :)
Bu güzel ürünleri ve daha fazlasını bulmak için KOZMELA ya bakmayı unutmayın.


Sevgiler
BUKET

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.