Mac Twig | Bir Buket Kozmetik

Mac Twig

/ 4 comments


90'lı yıllardaki kahve ruj modasını yakalayabilenlerden misiniz bilmiyorum, Ben 97-98 yıllarında ilk makyaja merak saldığımda kahve alt tonlu bir nude rujum vardı sanırım Pastelindi numarası 55-57 öyle bir şey olabilir pek emin değilim. Neyse gel zaman git zaman git zaman bir soğudun kahve rujlara, şimdi tekrardan bir moda ile her tarafta görünce neden olmasın dedim ama direk kahve ruh almaya cesaret edemedim çünkü bazılarının sizi ceset gibi gösterebilme ihtimali var. Mac Twig ise kahve ruj mu alsam triplerinde kararsız kararsız bakınırken aldığım çok hafif kahvelik barındıran gül kurusu rujum.


Bu uzun girişi neden yaptın diye soracak olursanız çok yakında bir çok kahve ruj ile karşınızda olacağım şimdiden bir giriş yapayım dedim. 

Mac rujlar 55 lira iken yine bir zam ile 58 TL ye ulaştı , gerçi Dolar 3 lira olmuşken çok da kızamıyorum. 

Twig satin yapıda MAc 'in en sevdiğim yapıları mat ve satin olanları, çok ama çok kullanışlı bir renk, bir çok dudak kalemi ile kombinlemek mümkün ben şu sıralar en çok MAC Soar ile kullanıyorum.Şimdiden çok sıkça kullandım favori rujlarımdan biri oldu diyebilirim.

Sevgiler
Buket

4 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.