Dermalogica Ürünleri | Bir Buket Kozmetik

Dermalogica Ürünleri

/ Leave a Comment
 Günaydın Kızlar,

Ben bu ayı hastalıkla kapatıyorum, kalan son enerjimle sizlere yazın denediğim bir setten bahsetmek istedim.

Dermalogica çocukluğundan beri adını duyduğum bir marka, hatta sade ambalajları ile erkeklerin bile sıklıkla tercih ettiğini biliyorum. ağabeyim gençlik yıllarında sıkça kullanırdı. Nedense benim yolum yeni kesişti.

Elimde olan guzelligimizannemizden etkinliğinde hediye edilmiş olan seyahat boyu set, ama öyle bir iki kullanımlık değil.

İçlerinden en sevdiğim ile başlamak istiyorum.

Günlük arındırıcı bir toz, su ile aktive edip cildi tüm kirlerden arındırmanıza yardımcı oluyor. Sert bir peeling gibi cildinizi yormadığını düşünüyorum bu yüzden günlük kullanıma uygun.


Çok fazla kullanmadığım için fazla yorum yapamayacağım bir ürün temizleyicisi ama bir iki kullanımıma ait görüşüm ciltte kesinlikle iyi temizlenmiş hissi vermesi.


Mini boy olarak gelmesine rağmen pompalı şişede olan bu nemlendiricinin ambalajını çok kullanışlı bulduım. Ürünün bir diğer kullanışlı yanı ise 50 SPF yani güneş koruma içermesi. İçindeki SPF den dolayı biraz yapışkan bir his bıraktı sanki cildimde ama bu uzun süreli değil yine de üstüne makyaj uygulayacaksam 4-5 dakkika beklemeyi tercih ettim.

Nemlendirici ile bu kadar yüksek SPF nin birleştirilmesi fikrine bayıldım, yazın cildimize fazla ürün kullanmayı sevmiyoruz malum, hele ben yüzüme güneş koruma sürmekten nefret ediyorum ama nemlendirici ile bu işi halletmek çok pratikti. Bu ürünü özellikle karma  yağlıya dönük ciltlerin çok sevebileceğini düşünüyorum.


Sevgiler
BUKET

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.