Nars Radiant Creamy Concealer /Ginger | Bir Buket Kozmetik

Nars Radiant Creamy Concealer /Ginger

/ 4 comments

Sevdim  çok sevdim....

Ve bitirdim bile...

2 tane sevmediğim yönü 1 tane de benim hatam var . Önce onlarla başlayalım. İnternetten almış olduğum için bence rengi bana 1 ton koyu idi. Bendeki rengi Ginger, kesinlikle custard daha iyi olacak diye düşünüyorum.İlk kötü yanı ambalajı, evet çok şık ve kullanım da sorun yok ama  sonlara geldiğinizde ağzındaki tıpayı çıkarsanız bile, ki çıkardım, içini saatlerce kazıyıp başka kaba boşaltsamda dibinde hala ürün vardı bu yüzden tüp ürünleri daha çok sevdiğim doğrudur.

Evet elimde bol ürünüm var ama sevdiğim ve pahalı ürünlerin boşa gitmesini sevmiyorum . İkinci kötü yan ise ürünün çok pahalı olması. Ama bu Türkiyedeki bir çok üründe böyle neyazıkki.Rengi koyu olduğu için ben genellikle sivilce kapatmakta kullandım. Bu konuda başarılıydı, göz altında ise bir kaç kez yapısını test etmek için uyguladım.

Yapısı yoğun çok sıvı değil ama göz altlarım iyi nemli olduğunda çizgilere dolma yapmadı en önemlisi gün için toparlanma da yapmadı bu yüzden tekrar almayı düşündüğüm bir ürün.


Sephora belki bir %20 indirim yapar mı diye beklemedeyim ama bir ürünü daha bitirmenin de gururu var içimde :) yaşasın kozmetik aşkı.

Sevgiler
BUKET

4 yorum:

 1. Yeeyyyy yaşasın, bence de narsın kapatıcıları iyi oluyor, gelsin yenisi o zaman beybi :)

  YanıtlayınSil
 2. Hep daha fazlası ve farklısı :) Ya hastayız yada aşık :) ( fark varmı ki :/ :D )

  YanıtlayınSil
 3. Baya merak ediyorum bu ürünü, alıp denemek lazım :)

  YanıtlayınSil
 4. Ben de elimdeki kapatıcılardan 1-2 tanesini bitirebilirsem bunu almayı düşünüyorum. Sephora indirim yapsa, sende İzmir'de olsan o sırada. Hayat bayram olsa <3

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.