Nars Light Reflecting Pressed Powder/Pudra | Bir Buket Kozmetik

Nars Light Reflecting Pressed Powder/Pudra

/ 5 comments
Selam Canlar,

Çok konuşulan bir üründen bahsedelim bugün. Evet ben bu çok konuşulan ürünleri dayanamayıp alanlardanım. Ama içlerinden beğenmediklerim de çıkıyor BKZ . Hourglass Ambient Lightning Pudra, kötü bir ürünmüydü hayır, ama ölüp bitmedim 2. sini almak istemedim.


Nars Light Reflecting Pudra ile Hourglassın alakası yok tabi, bu bir transparan sıkıştırılmış yüz pudarası, yani ürünün loose yani toz olanı da var, bir ara transparan pudralara çok takmış biri olarak gerektiğinde yanımda da taşıyabileceğim sıkıştırılmış formda bir transparan pudra olması nedeniyle tercih ettim Bu ürünü.

Makyaj Trendi'nin yaptığı 3 al 2 öde kampanyasından yararlanmıştım. Keşke tekrar öyle bir indirim yapsalar diye beklemekteyim.Neyse efenim ürün çok hoş incecik bir kılıfla geliyor, bu da çok çabuk kirlenen sevimsiz silgimsi Nars ambalajını biraz daha temiz tutmanıza yeardımcı ama bu ambalajlar temizde tutsanız bir süre sonra bozulup bir garip oluyor. Bu kadar sevilen bir markanın şu ambalaj olayını değiştirmemesi ilginç. Bu arada Nars benim en sevdiğim markalardan biri. Tek bir marka kullanmak zorund kalsam Nars derdim.
İçinden çok tatlış incecik bir de sünger çıkıyor, ki kullanmaya kıyamadım henüz:)Pudra, makyaj sabitlemede başarılı çok çok ince bir pudra, tabiki kapatıcılığı yok yapısı itibariyle yüzünüzü asla donuk bir mat görüntüye dönüştürmüyor.


Makyajımı bitirdiğimde gördüğüm sonuçtan çok memnun kalıyorum, özellikle yüzümde ağarlık yapmaması, kat kat uygulasam bile kurulukları daha kötü göstermemesini seviyorum.

Bazı blogger arkadaşlarımda pudranın üstünün taşlaştığını duydum, ben öyle bir sorun yaşamadım ama fondötenimin tam olarak kurumasına dikkat ediyorum, eğer yüzünüzün nemi fırçaya geçerse, fırçayı tekrar pudraya sürdüğünüzde pudra taşlaşabiliyor, şimdilik bir sorun yok bakalım.

Tekrar alınabilecekler listemde ...

Sevgiler
BUKET

5 yorum:

 1. Gerçekten merak ettiğim ürünlerden biri kendisi :)

  YanıtlayınSil
 2. Çok güzel bir yazı olmuş :$ Güle güle kullan :*

  YanıtlayınSil
 3. çok zarif bir ürün ...takibimdesin... ben de bloğuma beklerim http://rnkync.blogspot.com.tr/

  YanıtlayınSil
 4. Bu pudrayı ben de kullandım, hatta şimdi bitirmek üzereyim neredeyse her gün kullanmıştım 1 - 1,5 sene civarı götürdü beni. Memnun kalmıştım, hiç toz yapmıyor fırçayla alırken yanında taşıyınca etrafı batırmıyorsun yani. Hafif güzel bir üründü.

  YanıtlayınSil
 5. Geçen yılbaşında yapmışlardı. Umarım bu senede yaparlar ^.^

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.