Koton Kozmetik Ürünleri | Bir Buket Kozmetik

Koton Kozmetik Ürünleri

/ 3 comments

Günaydın Kızlar,

Koton Kozmetik ürünleri çıktığında sevinçle üstüne atlayıp hemen bir alışveriş yaptım. İlk mağaza izlenimi ve swatchlardan beğendiğim ürünleri aldım. Rujları ve likit aydınlatıcısını daha mağazada beğenmeyip almaktan vaz geçmiştim.

Bu ürünlerle ilgili detaylı yorum videosu çekmiş olduğum için çok uzatmayacağım yazıyı.


İçlerinde en sevdiğim bu kırmızı allık oldu, tabi ki renginden dolayı, harika bir kırmızı güzel renk veriyor, gün içinde çabuk kaybolabiliyor, tazelemek şart ve  tozutma problemi var ama bu tozutma beni çok bağlamıyor ne yalan söyleyeyim.  Yani güzel renkliş uygun fiyatlı kullanılabilir bir ürün. Özellikle kırmızı allık isteyipte MAC ya da Nars'a çok sık kullanmayacağınızı bir ürün için çok para vermek istemiyorsanız , bu tam denemeniz için uygun.


sevimli mini el kremi kokusu hoş, şekerli çantada taşımaya uygun, nemlendirmesi orta diyebilirim ama ambalaj çok şeker.


4 lü far setine bayılarak aldım, swatchları çok güzeldi hele paletteki kiremit fenaaaa.... ama hayal kırıklığı oldu her ne kadar iyi swatchlasa da göze uygulandığında aynı performansı veremiyor, renkler kayboluyor, kullanılmayacak çöpe at bir ürün değil tabi ki ama biliyorsunuz benim far standardım yüksek, yani yine uygun fiyatlı çok iyi sonuç alınabilecek bir çok far varken bu beni çok mutlu edemedi.



Kaş maskarasına gelecek olursak, en güzel yanı fırçasının minik olması, onun dışında vasat yine piyasada muadil, benzer bir çok ürün bulmak mümkün.



Son olarak tombul kalem ruj, rengine mat olmasına bayıldım ama yapısı ... hep zor sürülüyor hem de çizgilere çok kötü doluyor... Cık olmamış....



Koton şimdilik sınıfı geçemedi ama yeni bir atılım içinde olan bir marka bence kullanıcı sözlerine kulak verirse çok daha iyi olabilir, bir çok yerli marka ilk başlarda bu seviyedeyken şimdi bayıldığımız ürünlerle karşımıza çıkıyor. Türk piyasasında böyle hareket görmek heyecan verici.


Sevgiler
BUKET

3 yorum:

  1. İncelemelerine bayılıyorum Buket'cim yine harika emek vermişsin :) Ben henüz denemedim ama haklısın denenesi bence

    YanıtlayınSil
  2. Kiremit rengi fara bayıldım yalnız, tamda bu renk bir far arıyorum ancak ne çare yok :( Koton makyaj ürünlerine nedense sıcak bakamıyordum, bana açıkçası çok daha uygun fiyatlı market kozmetikleriyle birmiş gibi geliyordu, yanılmamışım.Yine de dediğin gibi meraktan denenebilir belki.. Bu güzel inceleme için teşekkür ederim, genel olarak kafamdaki sorulara cevap niteliğinde oldu..

    YanıtlayınSil
  3. Vasatsa kaş urunu bende alcaktım vazgeçtim rımmel markasınınkını aldım kullanıyorum zaten ne gerek varkı dımı ama :) gule gule kullan bukettomm :-* sevgıler

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.