Hourglass Ambient Lighting Blush -Diffused Heat | Bir Buket Kozmetik

Hourglass Ambient Lighting Blush -Diffused Heat

/ 3 comments

Selam Kızlar,

Günün cicisi benim en sevdiğim allıklardan birisi, Hourglass pudra ile büyük bir aşk yaşamadım ama bu allık ki bence renk olarak 3lü palettekilerden çok daha güzel, benim favorilerimden oldu.


Ben allığı aldığım zaman sanırım 6 rengi vardı içlerinde en canlı en sıcak olanı seçtim tabi ki , ve renk olarak da bayıldım. Bu allığı diğerlerinden farklı yapan 1. nokta kalıcılığı, kullandığım allıklar içinde kesinlikle en kalıcı olanı bu, ayrıca renk vermesi, karıştırılabilirliği, cilde uyum sağlaması 10 numara.
Kendine has damarlı bir yapısı var, evet daha önce de bir çok baked üründe buna benzer yapı gördük ama bu allıklarda görünen açık renk kısımlar ambient pudralardan yani bu sayede yüzüne çok hoş doğal bir aydınlık veriyor. Sim içinde kalmadan sağlıklı bir ışıldamaya kavuşuyorsunuz.


El üstünde görünen mikro simler yüzde belli bile olmuyor, yine de çok pigmentli bir ürün olduğu için dikkatli uygulamakta fayda var.Ürünün en kötü yanı yüksek fiyatı ve Türkiyede bulunmaması, İnstagram satıcılarından şansınızı deneyebilirsiniz.

Sevgiler
BUKET

3 yorum:

  1. Çok pahalı gerçekten :) Ama güzel duruyor

    YanıtlayınSil
  2. bende üçlü pudrasını aldım. ilk yüzüme sürünce bayıldım ama on dakika içinde ürün cildimden uçup gidiyordu. deli etti beni bende almadım allığını. hala aklım bu ürünlerde aama

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.