Gosh Clik'n Conceal Stylo Anti-Cernes | Bir Buket Kozmetik

Gosh Clik'n Conceal Stylo Anti-Cernes

/ 4 comments

Günaydın............

Zorlu Pazartesi ve Salıyı atlattık, kaldı geriye üç gün , inanın bu sıcaklar benim için çekilmez durumda sabırla son baharı bekliyorum, her gün işe gelirken mecburen makyaj yapsam da minimumda tuttuğumu söylemem mümkün.


Bu tarz ürünleri hiç kullanmıyorum bile sıcaktan , ama son bir kaş gündür çektiğim uykusuzlıuk nedeniyle göz altıma bir müdahale ihtiyacı hissetmedim değil.

Neyse evnim bu oldukça sarı bazlı bir kalem aydınlatıcı, benim için Maybelline Dream Lumi Touch muadili çünkü kendisi piyasadan kaldırıldı. Dediğim gibi çok büyük bir kapatıcı özelliği yok benim için aydınlatıcı . Daha canlı daha uyanık görünmemi sağlayan bir ürün.


Göz altı dışında yanak üstünde de aydınlatıcı olarak kullandığım bir ürün.  İçinde ışıltı yok.İnce bir yapısı var, kolay yayılıyor.


goshun genel olarak fiyatları çok yüksek değil, hele %50 -%40 indirimlerde tadından yenmez oluyor. İhtiyacınız varsa bir bakın derim.

Sevgiler
Buket

NOT: Yorum kısmı bu postun üstünde bulunan COMMENT sekmesidir, oraya tıklayarak yorum bırakabilirsiniz.

4 yorum:

 1. güzelmiş takibimdesin ben de bloğuma bekliyorum http://rnkync.blogspot.com.tr

  YanıtlayınSil
 2. anlattığına bakılırsa mac prep and prime gibi geldi bana. kendilerinden iki şişe kullandım :) acilen buna da bakayım ben ya :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. sevebilirsin bir denemekte fayda var derim canım

   Sil
  2. sevebilirsin bir denemekte fayda var derim canım

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.