Yasam Dükkanı (Miss W) Ürünleri | Bir Buket Kozmetik

Yasam Dükkanı (Miss W) Ürünleri

/ 4 comments

Selam Kızlar,

Geçtiğimiz günlerde yasam dükkanınından güzel bir paket almıştım. Miss W markasının bu güzel ambalajlı ürünlerini sizler için denedim.

Ürünlerin en güzel kısmı organik, doğaya saygılı oluşları, ambalajları da bildiğim kadarıyla geri dönüşümlü malzemeden yapılmış.


Farların en güzel özelliklerinden biri çok kolaylıkla bulundukları paketten çıkartılıp palete konulabilmesi ben amabalajı çok sevimli olduğu için kıyamadım ama yakın zamanda pratiklik açısından bunu yapmalıyım.


Mat pembe alt tonlu açık renk ve ışıltılı mürdüm benim özellikle ofis makyajında çok tercih ettiğim renkler, yapılarını da çok beğendim. dağılması, renklerin karışması başarılı.


Eyelinerına ilk başta şüphe ile yaklaştım çünkü benim fırçamın ucu biraz kıvrılmıştı, bu sorunu aştıktan sonra kullandığım en koyu siyahlardan biri diyebilirim. Bu eyelinerı sevmeyenler olduğunu da duydum, ama ben bir dökülme problemi yaşamadım.
Son olarak ruja gelirsek, renk olarak çok kullandığım bir renk olmasa da hafif dağıtma ile kendime daha uygun bir hale getirerek gayet hoş bir görüntü elde ettim.  Bu haliyle özellikle yaz aylarına uygun bir ruj olacak.Sevgiler
-Basın ürünüdür

4 yorum:

 1. rujun rengi çok hoşmuş güle güle kullan Yaşam Dükkanı sağolsun bana bişey göndermedi =)

  YanıtlayınSil
 2. Farlar cok sevimli duruyor gercekten :)

  YanıtlayınSil
 3. malesef bende eyeliner ı bir aşkla isteyip sonra sevmeyenlerdenim. gözleri çok yaşaran biriyim bende gün içinde akma yapıyor

  YanıtlayınSil
 4. İçerik yönünden iyi ama diğer ürünlerden biraz pahalı sanırım Lilakutu'da da var :)

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.