gosh forever kalem far | Bir Buket Kozmetik

gosh forever kalem far

/ 2 comments

Selam canlar,

Ne sıcak di mi geyiği yapmayacağım ama, sıcak astımımı tetikledi ve klimasız ofisimde çok mutsuzum. Bu yüzden hemen bloguma saldırdım , beni mutlu edecek bir şey ile ilgilenmeliyim dedim.


Gosh ilk TR ye geldiğinde bu kalemlerde aklım kalmıştı ama direnip indirim olana kadar bekledim. Bu iki rengi alıp kendimi durdurdum , uzun zamandur diğer indirimlerde de bakıp bakıp almamamın tek sebebi elimde çok kalem far olması.


Ama içlerinden en sevdiklerimden biri Gosh diyebilirim, her iki rengi de deli gibi kullanıyorum, renkleri ışıltıları çok hoş.

Tek başına kullanabildiğim gibi özellikle mat far ile kombinleyip güzel sonuçlar elde ettiğim oluyor, hele tembel günümdeysem bu kalem farlar kurtarıcım.


Ben tüm diğer farlarda olduğu gibi bunlarında altına primer uyguluyorum hele bu sıcaklarda primer olmadan olmaz diyenlerdenim.


Ayrıca her iki rengi dde alt kirpik dibinde de kullanmışlığım var çok çok güzel duruyorlar. Yine de ışıltılı kalemlerde kirpik dibinde dikkat etmekte fayda var.
İndirimde 15-16 TL alabileceğiniz kalem farlar bunlar, kesin bir bakın derim.

BUKET

2 yorum:

  1. çok güzeller heleki plum olan ama bulamadım ben :'( güle güle kullan

    YanıtlayınSil
  2. Bende rose silver rengini kullanıyorum. Çok kalıcı ve parlak. Benim için biraz fazla parlak ama liner olarak güzel duruyor.

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.