Coulers By Qnet Ürünleri | Bir Buket Kozmetik

Coulers By Qnet Ürünleri

/ 1 comment


Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Ummuhan Çelikel'in etkinliğine katılmıştım. Bu etkinlikten 2 gün önce tesadüf elime Couleurs 'tan şahane bir paket geçti. Aynı ürünlerin farklı renkleri güzelliğimiz annemizden etkinliğinde de hediye edilince bir postta bu ürünleri inceleyeyim dedim.Ambalaj görünüm olarak çok şık ve sade ama Nars benzeri bu paketler çok çabuk kirleniyor yine de görünüm olarak beğendim ayrıca ucuz görünmüyorlar.


Far paletinden 50 numara doğal herkesin sevdiği renkler, Hem mat hem ışıltı renkler var çok kullanışlı, renk verme problemi çok, toz toz olabiliyor tabi.
Ürünler içinde tek barışamadığım pudra oldu diyebilirim Çünkü pudra ışıltılı, ben daha mat pudrayı tercih ediyorum, ama bu pudraya da bayılanlar olduğunu duydum tamamen tercih meselesi.
Allık için söylenebilecek tek kötü şey yine toz toz olması ama beni rahatsız eden bir durum değil dikkatli kullanımda sorun yaşamıyorum. Oldukça pigmentli hafif kullanım gerekli kolay yayılıyor. Işıltılı bir ürün ama gün içinde tazelemek gerekli.

Ruj ise şahane bir kırmızı mat değil ama sedefli de değil hoş saten yapıda  tam benim sevdiğim renklerden bayılarak kullanıyorum.Satışı için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Ruj cok guzel yorumlariniza cok guveniyorum urunlerdeki :) :) siz benim gizli Elca kahramanimsiniz <3

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.