Natulika.com Redist Ürünleri | Bir Buket Kozmetik

Natulika.com Redist Ürünleri

/ 1 comment


Günaydın kızlar bir süredir yine istediğim gibi yazamasam da bir çok yeni ürün deniyorum, ürünleri iyice kullanmadan da yazmayı sevmiyorum.

#güzelliğimizannemizden etkinliğinde tanıştığım yeni bir site natulika.com Redist markası dışında marrakesh markası dahil onlarca markayı bulabilmeniz mümkün.


Redist benim ilk kez denediğim bir marka, keratin yağı içeren  2 fazlı bir fön suyu yani saçınızı kurutmadan bir güzel fıs fıslıyorsunuz, hem bakım yapıyor hem de fönün kötü etkilerinden koruyor, son zamanlarda bu tarz ürünlere bir düşkünlüğüm var, bu ürünü de çok beğendim kokusu saçıma verdiği yumuşaklık hissi harika.


Redist Vücut kremi de hoş bir krem , keyifle kullanıyorum bir wow faktörü var mı yok, işini yapıyor mu yapıyor.

Gelelim saç parfümüne, evet saç parfümü daha önce böyle bir ürün denememiştim, birinci kullandığım çok kötü kokulu bir şampuan var, onunla baş etmede çok işime yarıyor, ikincisi bazen hepimiz parfümümüzden bir iki fıs sıkarız saçlarımızda ama normal parfümlerde olan saça zarar verme durumu bu parfüm için geçerli değil özel olarak saç için yapılmış bir ürün . mis gibi kokuyor saçlarınız, sevdiğim değişik bir ürün oldu keyifle kullanacağım.Site ile ilgili bazı linkleri aşağıda bulabilirsiniz.

Sevgiler
BUKET
1 yorum:

  1. Çok güzel bir yazı olmuş, ellerine sağlık. Ben de Redist'in ürünlerini çok seviyorum. Yani mucizeler yaratmasa da o fiyatlara harika sonuçlar bırakıyor. Saç parfümünü merak ediyorum özendim ben de alacağım ya :)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.