Swissco Ultimate Detangler / Düğüm Açıcı Saç Fırçası | Bir Buket Kozmetik

Swissco Ultimate Detangler / Düğüm Açıcı Saç Fırçası

/ 5 comments

Selam Güzeller,

Bir Tangle Teezer fırtınasıdır gidiyor, kendisi bildiğiniz gibi özellikle yabancı ülkelerde pek bir övülmekte, Türkiye fiyatı 50 TL civarı olunca ben bir türlü almak istemedim, neden diyeceksiniz çünkü bu tarz fırçaların daha büyük faydası yoğun, kalın telli, dalgalı saçlara yani benim 3 tel incecik saçlarıma çokta gerekli değil diye düşündüm.


Bir süre önce Gratiste bu güzelliği gördüm fiyatı 13 TL gibiydi, denemekten bir zarar gelmez diye düşündüm.  Özellikle o günlerde aşırı öbek öbek saç dökülme sorunum vardı.  O dönemde çok faydasını gördüm saç dökülmemi fırçaya bağlı olan yolunma kısmını azalttı.

Onun dışında saçlarımı hafif nemliyken 3-4 fırça darbesinde tarayabildim. Hafif , şekil olarak ergonomik ve kullanışlı bir fırça.


Şimdi gelelim Tangle Teezer ile farkı var mı, muhtemelen olabilir, eğer çok yoğun saçlıysanız, ya da saçlarınız kıvırcıksa belki de bu tarak yeterli gelmeyebilir, Tangle Teezerı denemediğim ve 3 tel saçım olduğu için çok fikir yürütmem mümkün değil ama benim gibi ince ve az, ya da normal denecek düzeyde sakin saçlarınız varsa 50 lira bayılmadan önce u ürünü deneyin derim.


Gördüğüm kadarıyla 2 güzel deseni bir de minik boyu vardı.

Sevgiler
BUKET

5 yorum:

 1. Alayım mı almayım mı diye kararsız kaldığım bir üründü...Görünce daha çok beğendim :))

  YanıtlayınSil
 2. Saç düğümlenmesi en büyük kabuslarımdan biri ya, nefret ediyorum. Hemen Gratis'e koşup almam lazımmmm :)

  YanıtlayınSil
 3. Bir de saç açmak için sıvı saç kremleri çok yardımcı oluyor 50 tl vermeden önce onlardan denemeliler bence :) Bloğunu çok beğendim takipteyim bana da beklerim :) http://makyajcimm.blogspot.com.tr

  YanıtlayınSil
 4. aynı düşündük bu tarakta gerçekten ince telli ve özellikle kısa saçlar için yeterli bu tarak ..

  YanıtlayınSil
 5. İyi ama elektrikler yapıyor

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.