#güzelligimiz annemizden Ummuhan Çelikel Etkinliği ( Shangri-La İstanbul) | Bir Buket Kozmetik

#güzelligimiz annemizden Ummuhan Çelikel Etkinliği ( Shangri-La İstanbul)

/ 5 comments

Selam Kızlar,

Bazılarınız etkinlik ve sponsor yazılarını çok seviyor, bazılarınız da bunları beleşe ürün toplayan bir sürü kadın toplantısı olarak görüyor biliyorum. Böyle kaba bir dil kullandım özür dilerim ama sizlere bugün bir etkinlik için ne kadar emek harcanıyor ondan bahsetmek istiyorum. 

Evet dışarıdan baktığınızda 10-15 kız güzel bir yerde toplanıyor ve hediyeler alıyor. Hiç birimiz tabi ki şikayetçi değiliz yanlış anlaşılmasın. Gelin biraz ev sahibi blogger için olayın başlangıcına bakalım, hazırlık dönemi en az 2-3 ay evvel başlıyor, öncelikle mekan ve tarih seçimi...  Mekan demişken daha önce bir çok otelde yapılmış etkinliğe katıldık, bu sefer de ev sahibimiz Ümmühancığımın tercihi Shangri-La İstanbul Otel'in Salon İst restorantıydı, en önemlisi güler yüzleri ve eksizsiz sunumlarıyla bizi çok güzel ağırladılar, Anıl bey tüm etkinlik boyunca bizlerle beraberdi , baştan sona her şey ile ilgilendiler. Ayrıca otelin atmosferini deniz manzarasını, kahvaltı ederken önünüzden geçen vapurları seyrederek keyifli anlar geçirebileceğiniz bir mekan. Düğünler içinde eminim çok güzel salonları vardır ama ben özellikle gündüz yapacağınız küçük toplantılar için tercih edilebilecek bir mekan olduğunu düşünüyorum.Öncelikle bizim için ayrılmış, sponsor hediyelerinin bulunduğu odada hazırlanan kızların resimlerimi çektim biraz.

Ne diyordum, evet size etkinlik detaylarını anlatıyordum, esasen çok detaylı anlatsam sıkıntıdan sizi boğabilirim, şöyle özetlemem gerekirse bu 2 aylık sürek boyunca etkinlik sahibi blogger büyük bir sinir harbi sonucunda sağsalim etkinlik gününe ulaştığında başka bir sorumluluk başlıyor, bu etkinliklerde sadece yiyip içip keyif yapmıyoruz tabi ki günümüz  gelen firmaların tanıtımlarını dinlemek, gerekirse not almakla geçiyor. Firmaların bizlerden yazı ya da instagramda paylaşım gibi talepleri oluyor tabi, ama etkinliklere katılan hiç bir firmadan aman şöyle övün bizi, yok illa bunları yazın  gibi bir talep almadım.Firmalar ürünleri ve broşürlerini gönderiyorlar ve istedikleri bir etiket olursa onu iletiyorlar. Şimdi şöyle bir soru söz konusu biz bu etkinliklere neden katılıyoruz, katılan arkadaşlarımızın bu ürünlere ihtiyaçlarımı var.Tabi ki hayır, 1.si diğer blogger arkadaşlarımızla bir arada olup sohbet etmek için harika bir fırsat ikincisi, bir çoğu sadece internette satılan yani gratise watsons a girdiğinizde bulamayacağınız, Ya da yeni piyasaya çıkmış ürünleri öncelikle bizlerin deneyerek sizlere tanıtabilmesi. 

Buna bağlı olarak verilen hediyelerde bloggerlar üstünde büyük bir sorumluluk yaratıyor tabi ki Fotoğraflamak , yazılarını yazmak günler hatta haftalar alabiliyor , bu da işimizin bir parçası.

Dünyanın en pahalı markası da olsa o markanın tüm ürünleri çok iyidir, diye bir kural yoktur, siz bir ürün alırsınız, ve o ürün size uymaz, beğenmezsiniz, bu yüzden bu güne kadar çekinmediğim gibi bundan sonra da beğendiğim ve beğenmediğim ürünleri de gönül rahatlılığı ile yazacağım ve yazılarım tüm hediye ürünlerin hediye olarak geldiğini görebileceksiniz.

Bu kadar uzun bir açıklama yazısıyla kafanızı şişirdim özür dilerim ama biraz içimi dökesim vardı. Bizim için deli gibi çalışan Ümmühan'a tekrar teşekkür ediyorum. 
Olmazsa olmaz , etkinlikte mutlaka bu tarz bir fotomuz olmalı Ebru ile....Gülümse Yüzüme-Bir Buket Kozmetik-Hayatı Makyajla
Party AVM den masamıza güzel süprizler.

ShangriLa nın muhteşem kahveltısından bir kısım.


Şanlı İlaç.
Harmolance
Doğanay
PartyLite
Revox
Hayatı Makyajla  :))))))
Bu da Elifcan'ın süper mor saçları
Son olarak Rossmann


Katılan BloggerlarRabia Tornacı ( http://www.tavsiyesever.com/
Seda Yıldırım ( http://www.thecupofbeauty.net/
Ayşe Büşra Şahin ( http://morrmenekse.blogspot.com.tr/
Ayda  ( http://vintage-witch.blogspot.com.tr/

Sevgiler 
BUKET

5 yorum:

 1. Merhaba takibinizdeyim bana da beklerim
  http://meleginhediyeleri.blogspot.com.tr/

  YanıtlayınSil
 2. Buketciğim bu cümleleri yazan parmaklarına düşüncene sağlık çok beğendim :) harika bir yazı olmuş canım iyi ki geldin çok mutluyum ki blog sayesinde seni tanıdığım için :) memnun kalmana çok sevindim daha çok bol bol görüşmek ümidiyle :)

  YanıtlayınSil
 3. çok güzel bir yazıydı. paylaşmadan yapamadım.

  YanıtlayınSil
 4. Bu ne :)) Yeni görüyorum resimlerimi ah kendimden tiksindim :)) Neyse son gaz spora devam ne güzel yazmışsın arkadaşım çok beğendim :)

  YanıtlayınSil
 5. Canım ne güzel yazmışsın ayrıca resimlere de bayıldım ikinci partı merakla bekliyorum.:)

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.