Benefit Pore-fessional Primer ve Pore-fessional Agent Zero Shine Pudra | Bir Buket Kozmetik

Benefit Pore-fessional Primer ve Pore-fessional Agent Zero Shine Pudra

/ 2 comments


Selam Kızlar,

Benefit'in  pürüzsüz cilt vaad eden iki ürününden bahsedelim  bugün istedim, Hepimizin ilk önce tanıştığı Porefessional baz, seri yeni çıkan ürünlerle yolculuğuna devam ediyor ben bugün sadece baz ve pudrasından bahsedeceğim.


Baz bugüne kullandıklarım içinde en iyilerinden biri benim için, en önemlisi cildimde bir ağırlık hissi oluşturmadan rahatça kullanabilmem. Ayrıca sivilce ya da alerji yapmayışı  tabi ki. Gözenek sorununa tam bir çözüm olmasa da cildimi makyaja en uygun hale getiren, pürüzsüz bir baz oluşturan bir ürün , üstelik çok azıcık bir miktarı da yeterli oluyor ben bu tarz ürünlerde ince bir katman uygulamanın çok daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Ben makyajı elimle sürmeyi seven biri değilim illa fırçalar veya süngerler ama bu konuda da istisnalar var tabi, bazı inatçı kapatıcılar ve yüz, göz bazlarını en iyi elimle uyguladığımda sonuç alıyorum. Porefessional da bunlardan biri.


Porefessional baz tekrar tekrar aldığım ürünlerden biri arada başka ürün deneme maceralarına girerim tabi ama şu anda en sevdiğim baz budur.


Porefessional Agent Zero Shine  Pudraya, serinin ikinci çıkan ürünü çok ince yapılı bir pudra bu , ambalajı oldukça değişik, tüp diyelim  altından minnacık bir fırça çıkıyor. Fırça olması oldukça pratik ama bu fırçayı pek sevdiğimi söyleyemem, yine de dışarda kullanımda pratik bir durum.


Tüpün üstündeki 3 minik delik çevirilerek açılıp kapanıyor, bu da yanınızda taşırken  dökülmemesi açısından büyük kolaylık. Pudranın yapısı incecik, pürüzsüz doğal bir bitiş sağlıyor severek kullandığım bir ürün ama gözenek küçültme gibi ekstra bir etkisi yok , esasen normal transparan toz pudralardan tek farkı  ambalajı,  Bu yüzden özellikle seyahatlerimde tercih ettiğim bir ürün.Sevgiler
BUKET2 yorum:

  1. pore-fessional bazı bende alıp kullanmak istiyorum. Sadece fiyat açısından helede şu aralar sanki uçmuş önceki fiyatları biraz daha düşüktü. Ama listemde kesinlikle senin yorumuna güveniyorum. tabiki herkeste aynı etki olmayabilir. Yazı için teşekkürler :)

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. bence de fiyatı yüksek ama sephoranın %20 indirimlerini takip etmeli

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.