Revlon Rose Glow Aydınlatıcı | Bir Buket Kozmetik

Revlon Rose Glow Aydınlatıcı

/ 2 comments
Selam,

Revlon'un ülkemize gelmesini çeşitli şekillerde kutladık, hepimiz çok sevindik ama ben bir eleştiri yapmadan geçemeyeceğim. Benzer bir çok drugstore tabir edilen marka gibi Revlon'da da çeşit çok az. O kadar güzel ürünleri var ki ülkemize gelmeyen özellikle bu tarz markalarda Loreal ve Maybelline dahil yeni ürün hatta koleksiyon ürünü görmek bir mucize. İlerleyen günlerde daha çok marka ve daha çok ürün çeşidi görebilme ümidimi koruyorum.


Revlon'ın Rose Glow işimli aydınlatıcısını, Bobbi Brom Shimmer bricklere benzer mi acaba duygusuyla aldım. Esasen tester'ı nı bile mıncıklamadan hemen almış olmam tamamen benim tez canlılığımdan.

Görünümü çok hoşuma gitse de beklediğim performansı alamadım, şöyle diyeyim fiyat olarak baktığımızda 45 TL gibi bir fiyat oldukça yüksek, benim için bu fiyatla sıradan bir ürün oldu renkleri tek tek kullanmak pek mümkün değil, karıştırıldığında hoş bir pembelik veriyor, ama yapısı da istediğim kadar yumuşak değil. Bunun dışında sanırım bir rengi daha vardı, renk olarak Rose Glow çok açık renklilerde allık olarak da tercih edilebilinir tabi ışıltıdan hoşlanıyorsanız.


Ürün kötü bir ürün mü ? Hayır değil sadece bir wow faktörü yok, essence koleksiyon ürünlerinden daha uygun fiyatlı daha güzel aydınlatıcılar almışlığım var.

Almasaydım da olurmuş kategorisinde bir ürün ama, Revlonun mat tombul kalem rujlarını denemediyseniz mutlaka bir bakın derim, ayıla bayıla kullanıyorum elimdekileri.

Sevgiler
BUKET


2 yorum:

  1. Görür görmez fotoğrafını aaa dedim bobbi nin shimmer bricklerine ne de çok benziyor ki sende yazmışsın ^.^ Evet bu konuda herkes gibi bende şikayetçiyim. Mağazalara markalara atmadığım mail kalmadı özellikle fondötenlerin açık renklerini bile getirmeme özellikleri ciddi anlamda sinir bozucu.. Aynı şekilde rujları ojeleri de öyle. Bu bizim kaderimiz sanırım azıyla yetinsinler mantığı mı var nedir.. Ama vazgeçmiş değilim hala inatla mail atmaya devam edeceğim. Yazın için teşekkürler bende lip butter larını severek kullanıyorum ^.^ Bende bloguma beklerim www.crocusinsun.com

    sevgiler

    YanıtlayınSil
  2. ürün çeşitliliği konusunda tamamen aynı fikirdeyim neden getirmiyorlar anlamıyorum :-(( revlonun da dediğin gibi o kadar az ürünü gelmiş ki çok keyif bile alamadım gelmesinden..

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.