amie gunluk peeling ve göz makyaj temizleyici | Bir Buket Kozmetik

amie gunluk peeling ve göz makyaj temizleyici

/ 2 comments

Günaydın Kızlar,

Uzun zamandır yazı yazamıyorum, hem iş tempom çok yoğun hem de gelmeyen bahar depresyonu sanırım koluma kaldıracak halim yok açıkçası, hiç bir işe elim gitmiyor.

Amie, gratislerde satılan bir marka çok geniş bir ürün çeşidi yok ülkemizde ben bu iki ürününü denedim fiyatlar 15-16 TL civarı %50 indirimle 8 TL civarına almıştım.


Göz makyaj temizleyicisini çok seviyorum bu 3. şişem, gözlerimi hiç yakmıyor, makyaj çıkarmada oldukça başarılı yağsız bir ürüne göre, şişenin üstünde gördüğünüz bright eyes yani parlak göz ffalan gibi bir etkisi yok tabi ki. Bulabildiğim sürece almaya devam ederim.


Günlük peeling ise ince yapılı yüzü çok yormayan bir ürün, ben günlük temizleyici olarak kullanmıyorum. Duşta hazır gözenekler açıkken yüzümü temizlemek için kullanıyorum, iyi bir ürün ama çok ahım şahım da değil, işimi gördü, tekrar indirimde alabilirim bu arada kokusu gerçekten çok güzel. Yağsız ve sabun içermeyen bir ürün olması da faydalı bir durum. Cildimde  bir kuruluk yaratmadı.

Sonuç olarak değişik marka denemek isteyenlere tavsiye edebilirim özellikle makyaj temizleyici çok sevdiğim bir ürün oldu.

Sevgiler
BUKET

2 yorum:

 1. Tatlım selam, buluşma yazısını yayınladım, sen de bir göz at istedim :)
  www.lifeofyasmina.com
  Yasemin,

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. ellerine sağlık okudum yazını ben de haftasonu yazacağım inşallah

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.