Pantene ile #cesurolmak | Bir Buket Kozmetik

Pantene ile #cesurolmak

/ 2 comments
Selam Güzeller.

Geçtiğimiz Cumartesi Les Ottomans Otel Kuruçeşme'de Pantene Lansmanındaydım. Pantenin uzun yıllardır yüzü olan Bergüzar Korel de aramızdaydı, çok güzel bir söyleşi yapıp zor çekim şartlarında saçlarının bakımını nasıl yaptığından bahsetti. 


Efenim öncelikle şunu söylemeliyim, kadın çok güzel, hani bazı insanlara bakarsınız güzeldir ama konuşunca yanından kaçasınız gelir ya, bu tam tersi, gayet sıcak samimi, işi gereği süslenmiş püslenmiş ama esasında üstümde rahat bir şeyler olsa da hep beraber saçmalasak ruh halinde bir insan hissediyorsunuz.  Ben kendisinin çok samimi olduğunu hissettim, benim gözümde daha da güzelleşti.


Saçlarına gelecek olursak, hepimiz biliyoruz ki reklemlarda ve fotoğraflarda o saçlar olduğundan güzel gösterilebiliyor, ama incecik  zayıf saçlı biri olarak Bergüzar Korel'in saçlarına bayıldım, gerçekten sağlıklı ve çok bakımlıydı. Gerçi bu saç konusu malum düz olan kıvırcık ister, kıvırcık olan düz, az olan ama çok saçım olsa da kabarsa der, çok olan başa çıkamıyorum az olsa..... yani hiç memnun olmayız biz.  Önemli olan sahip olduğumuzu sağlıklı tutup olabildiğince güzelleştirmek.

Saç derimde şu anda olan bir sorun nedeniyle ben eczane şampuanı kullansam da, krem, maske ve yağ bakımlarında diğer marka ürünlerden yardım alıyorum çünkü ince telli ve yağlanmaya meyilli saçlarım olduğu için bu tarz ürünleri saç diplerine değil de uçlarına uyguluyorum . O yüzden  bu yeni ürünleri de deneyip sizlerle keyifle paylaşacağım.Bergüzar Korel Pantenin instagram hesabını kontrol ediyor2 hafta için, eğer sizde yarışmaya katılıp onunla tanışan ve reklamlarda onunla birlikte olacak 4 şanslıdan biri olmak istiyorsanız ,yapmanız gereken cesur saçlarınızı #cesurolmak tagi ile Panteni de işaretliyerek instagramda paylaşmanız. İyi şanslar şimdidenHayatı Makyajla 'nın saçları da yabana atılmaz hani :)


Çeşitli şebeklikler yapmadan günü bitirmem beklenemezdi sanırım :)Sevgiler
BUKET

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.