H and M Fırça ve Ojeler | Bir Buket Kozmetik

H and M Fırça ve Ojeler

/ 3 comments

Günaydın Güzeller,


Uygun fiyatlı renkli , neşeli kozmetik ürünü istediğimde uğradığım noktalardan biri HandM, evet dünyanın en iyi markası değil hatta arda çok kötü çıkanlarda oluyor ama markanın çok sevdiğim beni yanıltmayan ürünleri de mevcut. Mesela allıkları genellikle çok başarılı mat rujları güzel, ojelerini de seviyorum, fırçalarından bazıları güzel. Üstelik sürekli değişik ürün çıkartıyorlar.

Ama HandM çok az yerde var, ve kozmetik ürünleri de tam seri olarak her mağazalarında yok, en azından online shop açsalar hepimiz mutlu olsak.


' kere üst ğste H and M alışveriş yaptım bu ilki, blogger arkadaşlarım hayatı makyajla ve audreyin şekerleri ile bir lansman sonrası  kendimizi Taksim Hand M de bulup bu güzellikleri kaptım.
Oje setinin fiyatı 14.95 ti renkleri tam yazlık , baharlık olunca dayanamadım. Altta bir uygulama resmini görebilirsiniz.Simli oje aşkım malım bir de tekli simli bir oje kaptım.


Fırçalara gelince bu fırçayı severek zaten kullanıyordum, elimde bir adet siyah saplısı mevcut yazısı şurada .... Siyah saplı olan benim hatam yüzünden çatladığı için bir tane de yeni çıkan bu rengini almak istedim.
Rose gold olan bu güzelliğe gelince de tipine vurulup aldığım doğrudur. Üzerinde allık fırçası yazıyor ben şeklinden dolayı kontür için kullanırım diye aldım, ama fırça çok yumuşak bu nedenle daha çok allık ya da aydınlatıcı kullanımına uygun, keyifle kullanıyorum, fiyatına göre gayet hoş bir fırça.
Sizin HandM favorileriniz neler var mı tavsiyeleriniz?

Sevgiler
BUKET

3 yorum:

  1. Bende h&m ürünlerini seviyorum. Yeni çıkan bronzerı başarılı buldum. Sanada tavsiye ederim :)

    YanıtlayınSil
  2. HM de firca oldugunu hic gormedim, kesin bakmam lazim

    YanıtlayınSil
  3. Bronzer, far paleti, balm ve oje almış bulundum. Far paletinde gerçekten harika renkler var ama uygulamada sorun çıkarıyorlar biraz. Renklerini filan tam vermiyorlar. Onun dışında bronzer harikaydı, balm harikaydı, oje harikaydı. Genel olarak başarılılar bence de. :)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.