Cyrene Yüz ve Makyaj Temizleme Suyu | Bir Buket Kozmetik

Cyrene Yüz ve Makyaj Temizleme Suyu

/ 1 comment

Selam Canlar,

Farkındaysanız bugünlerde sadece bir yazı yayınlayabiliyorum, işler bira karışık ofiste, baştan savma olmasın diye çok zorlamıyorum açıkçası, vaktim oldukça yazarım napalım.

Günün ürünü Cyrene Makyaj Temizleme suyu, daha önce de dedim bu tarz ürünler olmazsa olmazım, eve gelir gelmez yüzümü bu tarz bir ürünle silmeden rahat edemiyorum. Daha sonra yatmadan mutlaka derin temizlik yapıyorum ama unuttuğumda bile en azından makyajın kabası alınmış oluyor.


Creyen makyaj temizleme suyunun bildiğim kadarıyla 2 boyu var, bendeki 200 ml, bioderma ve garnierden küçük olması bazen taşıma açısından kolaylık olabiliyor. Ayrıca karma ve yağlı ciltlere bir de kuru ciltlere uygun olmak üzere 2 çeşidi de var.


İçerisinde paraben , etil alkol, esans vs içermemesi de sevindirici. Performansına gelince kullandığım diğer temizleme sularından hiç bir fark göremedim, aynı başarı ile makyajı temizliyor. Tabiki koyu göz makyajı ve rimmelde zorlanıyor hepsini çıkartıyor diyemem ama ben bunun için fazla uğraşmayıp ayrı bir ürünle göz makyajımı çıkarmayı tercih ediyorum.


Kullanım sonrası bir yapış yapış his oluyor, ama dediğim gibi üstünden tekrar yıkadığım için çok önemli değil, zaten bioderma dışında hepsinde o his var.


Son olarak ürün vegan bir ürün.

Var mı deneyeniniz, seveniniz?


Basın ürünüdür

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.