The Balm How 'bout Them APPLES cHEEK AND LIP PALETTE | Bir Buket Kozmetik

The Balm How 'bout Them APPLES cHEEK AND LIP PALETTE

/ 1 comment

Selam Canlar,

Gelelim günün ikinci yazısına ve beğenmediğim bir ürüne. Hemen dip not düşmek istiyorum bu ürünü çok beğenmedim, ıyyy kötü diyemem ama .... aması var , sırayla inceleyelim.Öncelikle paket, muhteşem hem içi çok güzel hem de dışı. Ürünlerin renkleri harika hepsine bayıldım.

Yanakta dağılmaları kolay, parmakla ya da duo fiber bir fırça ile uygulanabiliyorlar, 6 renk allık ve ruj bir arada pratik bir fikir özellikle tatile giderken.
Peki benim niye kanım kaynamadı ? niyeee...Şöyle birinci allıkların yapısını fazla nemli buldum, bu bir çok insan için sorun olmayabilir ama ben kremden kuruya dönen allıklara alıştıktan sonra bu kadar nemli yapılı krem allıklardan pek memnun kalamadım. Bunlar için örnek Chanel ve Flormarın tüp krem allığını gösterebilirim.
Özellikle yazın kullanmaya çalıştım ama benim tenimde çok da kalıcı olamadılar, dudak ürünü olarak da hiç bir zaman bu tarj ürünler ilk tercihim olmadı, başka rujum varsa tabi kullanırım ama diğer rujlar dururken bunları bir kere bile dudaklarda denemedim.

Güzel görünümünün dışında sanırım bana göre bir ürün değil bu.

Sevgiler
Buket
1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.