Rimmel London Kate Eyeshadow Pen | Bir Buket Kozmetik

Rimmel London Kate Eyeshadow Pen

/ Leave a Comment

Selam güzeeler,

Yaşasın Cuma modundayım, ama nedendir bilinmez deli gibi titriyor ve üşüyorum hastalık kapımı çalmak üzere olabilir, aman siz dikkat edin. Günümüzü neşelendiren tek kaçamak noktamız kozmetikten bahsedelim .

Bugün sizler için rimmel London Kate Seri kalem farlarını göstereyim dedim.


Ben türkiyede 3 rengini gördüm başka renkleri de var mı bilemiyorum. en azından renkler değişik hep görmeye alışık olduğumuz toprak tonlarının dışına çıkmışlar.


102 Electric Sapphire mat bir  koyu mavi, kirpik dibine uygulanabileceği gibi ben dış V ye uygulayıp dağıtarak ddumanlı makyaj yapımında da kullandım.
100 Rose Gols, bildiğiniz Rose Gold adı üstünde muhteşem bir renk, bu renk ışıltılı ve tüm göz kapağının üstüne uygulandığında şahane oluyor.üçünsüsü ise 103 Pure Turquoise mat  petrol rengi bunu da aynı  mavi gibi kirpik dibine ve dış v ye kullanabiliyorum.Renkler oldukça kalıcı , çabuk sabitleniyor eğer karıştırmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalı ve her iki gözü ayrı ayrı yapmalısınız yoksa işiniz zor.

Rimmel London fiyatları zaten uygun, böyle değişik renkler getirdiklerinde de tadından yenmiyor, inşallah daha çok rengini de getirirler.

Sevgiler
BUKET

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.