Farmasi BB Cream Ve BB eye cream | Bir Buket Kozmetik

Farmasi BB Cream Ve BB eye cream

/ 2 comments

Selam Canlar,

Beni bilen bilir BB cream hastası değilim, daha doğrusu Bb cream lerin vaad ettiği cildi güzelleştirme yok beyazlaştırma gibi özelliklerine inanmıyorum, haa şöyle bir gerçek var çoğu fondöten kıvamından daha hafif olduğu, bu sebeplerle yazın ben de bb cream ya da renkli nemlendirici tercih ediyorum.Farmasinin nu serisi Hyaluronic Acid içeriyor, bu da özellikle 30 yaş sonrası ciltteki nem kaybını geri kazanmaya geri getirmek, daha sağlıklı canlı bir cilt görünümü vermekte faydalı. İçindeki 25 SPF  ve colagen de yine yaşlanma karşıtı içerik olarak karşımıza çıkıyor zaten ürün de Age Defence Yaşlanma karşıtı olarak lanse edilmiş, yine bu konudaen büyük yardımcı( SPF) Güneş koruması .

BB krem elime kış aylarında geçti, kış kullanımında çok aşırı bir yağlanma problemi yaşatmadı bana, ama mat olmayan bir bitişi var benim cildimde tabi ki pudra ile sabitledim.

Göz kremini de çok beğendim çok hafif rahatsız etmeyen bir yapısı var, kapatıcılığı çok yoğun değil , morluklarınız fazlaysa üstüne başka bir kapatıcı da uygulayabilirsiniz.Sizin favori BB ürünleriniz neler?

Sevgiler
Buket

2 yorum:

  1. Ya canım çok merak ettiğim bir ürün gerçekten bu.Ama tam olarak anlamadım memnun musun bu üründen yoksa yağlı ciltler için önerebileceğin bir ürün var mı? http://birsepetdolusu.blogspot.com/

    YanıtlayınSil
  2. Birçok bb krem kullandım canım, misha dan tutda Farmasiye kadar fakat maybeline yeşil ambalajlı olan bb krem kadar başka memnun olduğum çıkmadı... Hafif, sur ve unut ...
    Kapatıcı ile olursa sorunsuz sağlıklı bir cilt görünümü oluyor;-)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.