Catrice Defining Blush 070 Pinkerbell | Bir Buket Kozmetik

Catrice Defining Blush 070 Pinkerbell

/ 2 comments


Alahımmm duy beni Catrice Türkiye'ye gelsin.


Der dururum hep, en sevdiğim markalardan biri, katıldığım bir davette böyle bir ihtimal olduğunu Eczacıbaşının Catrice i getirmeyi düşündüğünü duydum.... Hadi İnşallah diyorum. Açıkçası böyle duyumlara çok da inanamıyorum, nereden duymuş olursam olayım biliyorsunuz Urban Decay de gelecek diye çok haberler çıktı, bir çok blogger duyurdu ama sonuç hüsran oldu.


Neyse umudumuz var hala Catrice için, bu güzel allığı bana Esracım yollamıştı, fotoğraf kalitesi berbet üzgünüm çok eski fotoğraflar, biliyorsunuz eski kayıtlı postlarımı yazıp bitirmeye çalışıyorum ki sizlerle daha kaliteli görseller paylaşabileyim.


Catrice in bu ambalajını pek beğeniyorum şefaf plastik ama ucuz görünmüyor, allığın rengini görebiliyorsuuz, küçük ve ince tek kötü yanı zor açılıyor olması, sleek paketleri de öyle nedense. Allığın üzerindeki desene ayrıca bayıldım... Ve allığın ismine de ...


Renk çok tatlı bir pembe, ben bu renk kış rengi bu renk yaz rengi diyenlerden değilim, her rengi her zaman kullanırım ama bu durum ruh haline göre değişiyor sanırım bir de kıyafetlerimize göre , yazın daha çok olsa da kışın da kullandığım bir allık oldu.

Kalıcılığı orta seviyede, pigmentasyonu başarılı, ama resimdeki gibi bolca sürüp palyaço olmayın, hafif bir uygulama ile çok tatlı soğuktan kızarmış yanaklara sahip olabilirsiniz.

Catrice duy sesimizi seni bekliyoruz...

Sevgiler
BUKET

2 yorum:

  1. Catrice'ten oje, far, göz kalemi ve kapatıcı paleti aldım. Hiçbiri favorim olmadığı gibi oje ve göz kalemini yapısı yüzünden kullanamıyorum. Sanırım bir tek allıkları güzel.

    YanıtlayınSil
  2. Artık dillendirildiğine göre gelecek diye düşünüyorum Buket'çim.Umarım çabucak gelir de gözümüz gönlümüz şenlenir...

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.