Benefit Bella Bamba Allık | Bir Buket Kozmetik

Benefit Bella Bamba Allık

/ Leave a Comment

Selam kızlar,

Hem buz gibi hem de pazartesi, üstelik uykusuz geçen bir gece sonrası sürünüyorum sabah cansız suratımı renklendirmek için elim Bella Bambaya gitti. Ofise gelip baktım fotoğrafları bekleyenler listemde dedim bugün zamanıdır.

Efenim ben bu allığı çok istemiştim zamanında en sonunda bir tesadüf sonucu Sephora indiriminde yakalayabildim geçen sene, o yüzden kendimi şanslı addederim.


Benefitin kutu allıklarını çok seviyorum, sanırım içlerinde Coralista favorim, bana uymayan bir kaç rengi var mesela rockateur u çok istediğim halde hiç bulaşmadım çünkü benim tenimde pek de bir etkisi olmayacaktı.

Ama bella bamba her tende kendi belii edebilecek bir renk. Hatırladığım kadarıyla Benefit  bu rengi watermelon pink olarak tanımlamıştı bence  doğru bir tanımlama içinde mercan-kırmızı alt tonlarının sıcaklığını barındıran bir pembe.

Allığın yapısı çok yumuşak bu yüzden tozutma durumu mevcut, buna karşılık pigmentasyonu oldukça başarılı, hafif bir uygulayışla yanaklara sağlıklı hafif bir pembelik vermek ya da allığı yoğunlaştırmak mümkün.


Bu allığın 3D yani 3 boyutlu olarak tanımlanmasının nedeni içindeki altın ışıltılar, sim parçacıkları değil ama ışıltılar mevcut. Ben yağlı ciltli olmama rağmen severek kullanıyorum ama bu tarz allıklar da yanılıp da bir de aydınlatıcı uygulamamakta fayda var.

sevgiler
Buket

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.