Toni&Guy Kuru Şampuan | Bir Buket Kozmetik

Toni&Guy Kuru Şampuan

/ Leave a Comment


Selam Canlar,

Kuru şampuanlarla aramda aşk-nefret ilişkisi var. Markası ne olursa olsun hem onlarsız olamıyorum hem de kullanımdan sonra rahatsız oluyorum, saçlarım zayıf ince telli ve yağlı dolayısıyla temizken bile hacim vermek için ideal ürünler.


Haaa bu arada kuru şampuanı ilk kez duyanlar için, bu bir temizleyici ürün değil , saçlardaki fazla yağı almaya yarayan bir ürün bir nevi talk pudrasının geliştirilmiş hali gibi düşünebilirsiniz. Yani uzun süre saçımı yıkamam kuru şampuan sıkar sıkar dolanırım gibi bir durum söz konusu değil.

Ben kullanımı mümkün olduğunca azaltım çünkü saç derisindeki kabuklanma ve kepeklenmeyi arttırmaya başladığını düşünüyorum.


Gelelim Toni and Guy a ;

Geçenlerde Gratisin yapmış olduğu tüm ürünlerde %50 indiriminde bitmiş olan kuru şampuanım yerine yenisini alacaktım esasen önce sepete Got 2 Be Rock It'i attım ama bir baktım Gratisteki hatun kişiler Toni&Guy standını talan ediyor, ama nasıl bir talan ürünler 3 er beş kapışılıyor.

İşte o zaman insan bir kendinden geçiyor ve grup psikolojisi ile hareket ediyor baktım 2 tane kuru şampuan kalmış birini kaptım.

Fiyatı da yazmıyordu dedim olsa olsa 30 liradır indirimle 15, kasada yanlış hatırlamıyorsam 22 gibi fiyat ödedim yani normal fiyatı 44 ....İşini yapıyor mu evet, ahım şahım bir farkı var mı ? hayır. O yüzden benim için bu parayı hak etmediğini düşünüyorum.

Batiste olmadığı zamanlarda Rock it ile yoluma devam edeceğim , bu arada Watsonslara Pissttt isimli daha önce yabancı bloglarda gördüğüm marka da gelmiş belki sıradaki kurbanım o olabilir.


Sonuç olarak tekrar alınmayacak ürünler listesine girdi....

Sevgiler
BUKET

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.