The Balm Nude Dude Palette | Bir Buket Kozmetik

The Balm Nude Dude Palette

/ 1 comment

Karlı bir İstanbul sabahından herkese selam,

sizi bilmem ama ben çok üşüyorum, yazın bile eli ayağı buz olan bir insan olarak sarıp sarmaladım kendimi, sürekli çay kahve takviyeleri ile kendimi koruyorum, Allah dışarıdaki tüm canların yardımcısı olsun en azından ben ofisimde sıcak kahve içme lüksüne sahibim, eve dönüşü düşünmek bile istemiyorum.

Gelelim günün ürününe , bu hafta paletlerden gidiyorum sanırım, The Balm Nude Tude dan sonra Nude Dude ile geçtiğimiz aylarda bizi sevindirdi.

Ben genelde şu birinci palet mi daha iyi ikinci mi olayını hiç sevmiyorum, ismi şekli benzer olsa da her palet çok farklı birbirinden, ama Nude kardeşler benim için biraz farklı oldu.


Sanırım sebebi ilk palet olan Nude Tude a çok fazla ısınamamış olmam, yanlış anlamayın o palette çok güzel, içinde 1-2 bayıldığım renkte var ama nedense çok büyük aşkla kullandığım bir palet olamadı kendisi, Ama Dude paleti gönlümü kazandı.


Ambalaj ilkine çok benzese de bu sefer içinde erkek resimleri var, ki espirili bir pazarlama tekniği renkler daha sıcak ve pembe altın tonlarını da içinde barındırıyor bu sebeple Naked 3 e çok benzeten olsa da bence pek alakası yok.


İçinden hiç bir zaman kullanmadığım çok da başarılı olmayan bir fırça çıkıyor, farlar bence ideal boyutta, The balmın Balm Jovi, Meet Matte gibi paletlerinde de olan bu boy oldukça makul, ama Meet Matte Nude ya da Balms Voyage paletlerindeki büyük boy farları biraz gereksiz buluyorum en azından benim gibi çok farı olanlar için.


Dediğim gibi bu paletin renklerini de far performanslarını da sevdim, en sevdiğim paletlerden olur mu bilemem   ama nude tude dan daha çok sevdiğim kesin.Ben bu paleti ilk çıktığında MakeupbyGizemAkgüneş arkadaşım sayesinde alabilmiştim yaklaşık 2 ay önce belki de daha fazla o günden beri üstüne 2 indirim gördük ama hala çevremdeki Gratislerde rastlayamadım. Gratisten daha çok stok bekliyoruz.

Sevgiler 
Buket

1 yorum:

  1. Genelde renkleri yakın diye birbiriyle kıyaslanıyor ama bence renk ve yapı olarak bu daha iyi..

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.