The Balm Balm Shelter Renkli Nemlendirici | Bir Buket Kozmetik

The Balm Balm Shelter Renkli Nemlendirici

/ 1 comment

Selam Kızlar,

Hep söylerim ben renkli nemlendiri, bb cream  insanı değilim, hafifte olsa hep gönlüm fondötenden yana ama yazın tek çare daha hafif ürünler, şu anda favori ikilim olan yaz ürünlerini bulsam da onlardan önce keyifle kullandığım tek yaz yüz ürünü Balm Shelter dı.


Fotoğraflar eski, tekrar belki yazın yedek ürün olarak alabilirim ama emin olmadığım için fikirlerimi eski fotoğraflarla da paylaşmak istedim.

Resimlerde görmüş olduğunuz ürünü tamamen bitirdim. Şu anda tekrar almamamın nedeni Nars renkli nemlendirici kullanıyor olamam ama uygun fiyatlı bir ürün ararsam kesinlikle bu ürünle devam ederdim, Garnier, Nivea, Maybelline gibi bir çok renkli nemlendirici BB cream de denedim ama dediğim gibi uygun fiyat kategorisinde en sevdiğim ürün bu oldu.Bendeki rengi light/medium, renginden oldukça memnun kaldım, yüzde dağılması hafifliği ve fazla parlak olmaması beni mutlu etti tabi 1-2 saat geçtiğinde yaz sıcağında yüzümde fazla kalmadığını söylemek zorundayım, ama bu kullandığım tüm ürünlerde de olduğu için konu dışı tutalım.


En iyi yönlerinden biri de 64 ml lik kocaman bir ürün oluşu  özellikle yaz ayları için indirimde 1 tane alıp kenara atmalı.

Sevgiler
BUKET

1 yorum:

  1. Buket headarında da çok güzel olmuş, profil fotoğrafında süper olmuş :D

    http://modabenvekozmetik.blogspot.com.tr

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.