stilla stay all day waterproof liquid eyeliner set | Bir Buket Kozmetik

stilla stay all day waterproof liquid eyeliner set

/ 1 comment

Selam Kızlar,

Geçen sene deli gibi aklıma stilla nın bu eyeliner'ının siyahını takmıştım. ( Şimdi de Kat Von D ye aynı duyguları besliyorum, hayırlısı) .

Bildiğiniz giçi keçe uçlu bu tarz eyelinerlar benim favorim.

Dayanamadım  kuzenime söyledim o da sephoradan siperiş verdi 20 dolar bişeydi sanırım arada 2 gün geçti, whatsapp te bir mesaj Buket Nortstorm  Rack (ya da her nasıl yazılıyorsa) te bu seti buldum. Sanırm  bu set 24-26 dı içinde benim tam boyunu 20 dolara aldığım ürün ve ayrıca mini boy mavi, kahve, yeşil linerlar, üstelik çok sevimli metal bir kutu içinde.


Hemen kaptık tabi, Amerikadaki ürün değiştirme sistemi de çok iyi olduğu için önceden almış olduğum ürünü iade edebildim.Gelelim ben bu ürüne aşık oldum mu kısmına,

evet hem de her bir rengine ayrı ayrı, çok rahat sürülüyor , kuyruk yapmak kolay, renkleri çok güzel tüm gün kalıyor akması hiç yok, renklerini güzel veriyor 2-3 kez sürmeniz gerekmiyor.Ucu ince ve kolaylıkla incecik çizmek mümkün, mavisinin rengine ayrıca hastayım. Resimde biraz dağılmış gözüküyorlar büyük ihtimalle elim nemli olduğu için onun dışında gözde dağılma yapmıyorlar.

Türkiyede bulunamayan bir ürün ama bu tarz keçe uçlu eyeliner istiyorum derseniz Gosh'a da bakın derim, onun da mavisi harika yakında yazısı gelecek.

Sevgiler
BUKET

1 yorum:

  1. Ben de pratik olsun diye keçe uçlu eyeliner alacagım ama AlixAvien.'de cok ovuluyor :)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.